Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Z odprtimi očmi Natisni Priporoči prijatelju
Od urhg   

Če zamižim je sonce
samo bela lisa
v temi vek.

...ne vidim...

Če spim, so sanje
samo lažne,
črnobele slike.

...sanj...

Če sem sam je
misel samo
minljiv utrinek.

...sam...

Zato te najrajši
od vsega,
gledam. 

Komentiraj pesem na forumu.
(12 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:55 - 06.03.2007

    Samevam v tišini z okusom grenkobe,
    k tlom pa me vleče veriga realnosti.
    Na eni strani želja po zatekanju v narisan svet...

    Beri dalje...
  • 20:10 - 08.08.2006

    Ko tiho ječi v meni bolečina,
    trenutke pomaknem v vesolje,
    potuhnem se, kričim.
    Mojster je uslišal moje prošnje.
    Snežil je topo...

    Beri dalje...
  • 09:40 - 04.05.2007

    Jokala sem v duši
    in trpela,
    ker tvoje življenje,
    polno je laži.
    Zavrgla sem,
    najine sanje...

    Beri dalje...
  • 10:42 - 02.12.2009

    Oprosti! ker ti misli bežijo od mene,
    kot da živijo tam, tišini rojene.
    Se v stihe pretakajo, v dneve sanjave,
    ne želijo izp...

    Beri dalje...
  • 11:06 - 27.05.2007

    The splendour of tiara-
    so magnificent, so powerful
    but within-
    illusive like you.

    ...

    Beri dalje...
  • 06:02 - 21.03.2005

    Žlahtna svetloba objema tvoj obraz,
    čez horizont tišina se razlega,
    omamen v očeh ti je izraz,
    slači me že tvoj pogled,
    iskrivo...

    Beri dalje...
  • 10:11 - 22.03.2010

    Jutranja rosa naju je hladila,
    a misli so se radostile,
    izpolnila sva si srčno željo,
    cvetlice naju so gostile.

    ...

    Beri dalje...
  • 23:59 - 12.03.2006

    neki že
    Cigaret za cigaretom se kadi,
    in je izklopljena elektrika.
    Je imela le 10 ampera,
    bi varovalka morala 16 imeti.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:30 - 24.04.2006

    Veš, kaj sem čutila.
    Res rada sem te poljubila.
    Niti trenutka nisem pozabila.
    Iskala spomine, ko sem te ljubila.

    Saj vem,...

    Beri dalje...
  • 10:01 - 10.08.2006

    Brala sem pismo, ne vem kaj je pisalo,
    ker takoj ko sem ga prebrala, sem zaspala.
    Sanjala sem, da sem ptica,ki leti,
    moje srce lju...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo