Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

spis... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a vasudeva, v ponedeljek, 10. okt. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 
sepetam...
v mislih ponavljam tvoje ime
me slisis?
me cutis, ko te nezno ugriznem za uho?

se spis?
jocem ob tebi...
vem, da spis!
te pogledam in pobozam po laseh...
tako lepa si, ko spis...

ne slisis mojih besed...
toda cutis jih na vsakem koraku -
ob tebi sem - v tebi in nasploh...
- tu sem!
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:05 - 26.04.2005

    Zakaj včasih je težko živet
    k en sam dan se vleče k ceu let
    zakaj, k bi vse lohk tok u izi blo
    zakaj? Kam lepo življenje je ušlo?...

    Beri dalje...
  • 17:44 - 31.10.2005

    Kaj sploh pomeni ljubezen?
    Je to le prazna beseda,
    ki ne zasluži, da ji verjamemo,
    je to le bežen pogled
    ali stisk roke?
    A...

    Beri dalje...
  • 14:00 - 04.08.2005

    Risal nasmeh si na moja obzorja,
    preplaval prekreke mojega morja,
    prišel, zasidral si v moj pristan,
    občutek nepopisen in nepoznan.<...

    Beri dalje...
  • 16:53 - 29.10.2005

    Zazrem se v ogledalo
    in vidim rahle gubice okrog oči,
    lica udrta, smehljaj bolj grenak,
    nos pa kar nekam štrli.
    Vprašam se, Ana...

    Beri dalje...
  • 10:47 - 25.02.2006

    Si srečen?
    Tvoj svet brez mene se vrti,
    nič te ne pretrese in nič zelo ne veseli.
    Si srečen?
    Veter si, živiš življenje brez laž...

    Beri dalje...
  • 18:37 - 29.06.2011

    v trugi leži
    z oči solza beži
    v moj spomin ujeta
    na kolena vedno pred teboj

    nikoli nikogar tako kot tebe
    ...

    Beri dalje...
  • 19:57 - 10.08.2007

    Rekli so mi, da bo konec
    a jaz jim nisem verjela.
    Čutila sem le tebe,
    ki popeljal si me v svet te sheme.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:51 - 11.08.2007

    Pozabljam.
    Oko je malce zarošeno.
    Ogledalo tudi.
    Pozabljam
    biti jaz.

    ...

    Beri dalje...
  • 23:01 - 11.11.2004

    V središču brezpotja dimenzij
    V luknji črnega spraševanja
    Droben drhteč plamenček
    Živahno poskakuje in se
    Kot prožno telo poig...

    Beri dalje...
  • 19:57 - 14.05.2005

    hitro vozilo
    nevidna steza misli
    vrtinec spoznanj

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo