Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Sam Natisni Priporoči prijatelju
Od wildduck   

Prebuja se nov dan. 
Ti pa sam
iz noči prihajaš.
Kot da ne obstajaš
v njenih več očeh,
ki so v neštetih dneh,
ti sonce pomenile.

Le kdaj so izgubile
tvoje ime?
Le kdaj odšlo je vse,
kar so besede govorile.
O večnosti ljubezni,
o njeni dlani nežni,
o pomladi neminljivi.
Zdaj pa sam iz noči prihajaš.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:09 - 03.06.2005

    Hodil sem po ulici. To pogosto počnem. To počnem vsak dan. Bil je deževen dan. V zraku je bil aprilski vonj. Nisem imel cilja, vendar sem hitel. Hi...

    Beri dalje...
  • 01:12 - 27.08.2009

    Barve se prelivajo po krogih
    prostranih. Sedijo na vogalnih
    vzpetinah. Nekje čisto na vrhu
    padejo spet na glavo...

    Beri dalje...
  • 16:38 - 20.11.2006

    Moje življenje je nekje drugje,
    ni ga tukaj,
    kjer dolgčas pretvarjam v zabavo.
    Moje življenje je moje,
    je daleč, Beri dalje...

  • 12:52 - 17.10.2008

    Tako polna, nežna pesem...
    a tudi težko razumljiva,
    tistemu, ki jo prebira ležerno,
    je kakor neodprta školjka z...

    Beri dalje...
  • 23:46 - 31.01.2009

    Povsod bolečina, smrt.
    Povsod kri, nikjer miline.
    Izginjajo barve, glasba
    podira se svet.
    vse stoji, sto...

    Beri dalje...
  • 21:26 - 01.04.2010

    Mamo kmetijo slavnih in garažo slavnih.
    Mamo na koncertnih odrih kupe bejbik mikavnih.
    Mamo Turka za predsednika in Srba za župana....

    Beri dalje...
  • 23:39 - 01.03.2006

    V tujem svetu prazno tavam,
    v ljudi se zaletavam,
    pot me vodi kdo ve kam,
    pot me vodi daleč stran...

    ...

    Beri dalje...
  • 17:51 - 15.02.2009

    Magistrale so prelepa pesnitev.
    Ugibam, res še kar ignorira.
    Raje poprosite za pojasnitev.
    Vendarle drevo v neb...

    Beri dalje...
  • 13:54 - 18.06.2007

    Mater ti...!!!...in spet jih ni!
    Saj res,
    sem danes spomnil se nate,
    ko iskal čiste sem gate 
    v predalu, kot bi...

    Beri dalje...
  • 07:46 - 01.02.2010

    Vsak dobi lepi prostor v glaviv kateri si lastno svobodo budiin če je preglasno kaj v telesu,kot Bog si svojo deželo miri.

    Al' kaj k...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo