Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Sam Natisni Priporoči prijatelju
Od wildduck   

Prebuja se nov dan. 
Ti pa sam
iz noči prihajaš.
Kot da ne obstajaš
v njenih več očeh,
ki so v neštetih dneh,
ti sonce pomenile.

Le kdaj so izgubile
tvoje ime?
Le kdaj odšlo je vse,
kar so besede govorile.
O večnosti ljubezni,
o njeni dlani nežni,
o pomladi neminljivi.
Zdaj pa sam iz noči prihajaš.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:55 - 29.03.2006

    1.Nočni obred

    2.Zanikanje

    3.V temi

    4.Neskončnost

    ...

    Beri dalje...
  • 20:28 - 03.01.2007

    plevel razraste z leti se ob reki
    v spominu  trav  pa šum  ostane
    korenina vrbe je stražar prekleti
    og...

    Beri dalje...
  • 23:29 - 05.09.2007

    Čakam na znak,
    ko bo lovec iz gozda prinesel srce
    v lepi, izrezljani skrinjici
    in nekomu rešil življenje.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:18 - 15.11.2009

    Brezizhodnost
    Tvoj prvi prihod
    je v naročju nosil konec
    Potuhnjen, prikrit
    Podzavest je slutila

    Brezizho...

    Beri dalje...
  • 20:08 - 09.11.2005

    Prekri me z listi
    listi javorja
    rdečimi v jeseni
    prekrasen bom
    in sreča mi bo sijala z oči
    prekri me
    ...

    Beri dalje...
  • 14:55 - 16.09.2006

    Na travi ležim
    in gledam v modro nebo
    moje vroče telo
    prežeto je z močno strastjo
    krčevito hrepenenje
    str...

    Beri dalje...
  • 23:52 - 23.02.2005

    Kadar čisto ponorim,
    slava hitro mi izgne.
    V sanjah um si pobestrim,
    vsa vez do tukaj se prekine.
    Vezava do ljudi se obrne,
    Beri dalje...

  • 15:52 - 17.11.2007

    Zastavim še en cilj na
    krožni poti najinih dotikov:

    Ne boš me izbrisal,
    preveč se zažiram vate

    ...

    Beri dalje...
  • 17:33 - 09.11.2006

    V naročju tihotnega sem molka,
    bedim zavita v sanje,
    živo gorijo
    in se iskrijo,
    trdno je prepričanje,
    začrtala...

    Beri dalje...
  • 16:12 - 28.11.2006

    Žalujem...
    Smrt...s te strani ...
    tako dokončna, se zdi...
    Na povšini slišm krik tvoj
    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo