Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Sam Natisni Priporoči prijatelju
Od wildduck   

Prebuja se nov dan. 
Ti pa sam
iz noči prihajaš.
Kot da ne obstajaš
v njenih več očeh,
ki so v neštetih dneh,
ti sonce pomenile.

Le kdaj so izgubile
tvoje ime?
Le kdaj odšlo je vse,
kar so besede govorile.
O večnosti ljubezni,
o njeni dlani nežni,
o pomladi neminljivi.
Zdaj pa sam iz noči prihajaš.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:35 - 07.05.2009

    Vsi čakamo trenutke,
    da svečano zažarimo.
    Razblinimo se v miljone.
    Plapolajmo z mislimi,
    bojmo se hlad...

    Beri dalje...
  • 00:05 - 10.03.2007

    Življenje je čudež.
    Čudeži se ne dogajajo.
    Življenje=smrt,
    smrt=življenje.
    Vse je relativno,
    relativno pa...

    Beri dalje...
  • 10:09 - 25.04.2007

    Kdo diha
    tvoje zaupanje?
    Kdo misli
    tvoj dotik?

    ...

    Beri dalje...
  • 17:38 - 02.06.2010

    Vsem nam ustvarja drugačne poti
    za nami grozote, propadlih ljudi,
    nova svoboda nam narekuje,
    kako kapitalu zatreti moči. <...

    Beri dalje...
  • 15:12 - 02.03.2006

    Yo zgled si jemljem po modelih na tem svetu,
    Ki dolge dni preživijo v ravnateljevem kabinetu.
    Delajo prekrške saj vem da mam slabi zgle...

    Beri dalje...
  • 13:10 - 11.05.2005

    Sonce lije
    svojo ljubezen
    preko samotne ulice.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:11 - 10.11.2009

    Želim si izvedeti,
    kaj čuti tvoje srce
    ko v ranem jutru
    me gledaš v oči,
    se tvoje srce tudi smeji? Beri dalje...

  • 18:21 - 26.12.2004

    Ovita v temo zrem predse
    in z mislimi kakšen je,
    ga čakam ,
    da pride od tam,
    da me poišče
    in da ne bo kot jaz več sam...

    Beri dalje...
  • 11:14 - 13.07.2006

    Si kdaj poslušala tišine spev,
    si zapornika svobode odrešila?
    Kolikokrat preživela smrt,
    in zaspana v sanjah se zbudila?

    ...

    Beri dalje...
  • 06:51 - 05.01.2005

    To igra je za dva
    v njej sva sama, tako osamljena,
    spet iščeva trenutke, ki so za naju že odšli...
    In z jutrom se zavem,da ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo