Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Mlečna cesta Natisni Priporoči prijatelju
Od wicca   

Polij mi pot,
ki brez ovinkov me bo vodila do cilja.

Pobarvaj stezo,
ki bodrila moje misli bo, da se ne bom obrnila.

Napravi most,
ki stal bo sredi pravljičnega gozda,
v idilo vabil me nekje tam čez.

Začaraj moj nemirni strah,
da sveža sapa jutranja odpihnila ga bo kot črn dim!

Naj moje misli plavajo po tvoji svetli veličini.

V zameno podarim ti moje sanje in na koncu moj minuli material,
da oblikoval ga boš lahko po svoji volji.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:00 - 13.03.2005

    Gnus.
    In smrad.
    Da mi je slabo.
    Vrti se mi.
    Srca sploh ne čutim.
    Nekaj me teži.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:51 - 30.10.2004

    Matična nam domovina
    vsem slovencem je edina.
    Dolgo smo se za njo borili,
    da smo jo sedaj dobili.

    ...

    Beri dalje...
  • 00:21 - 22.08.2008

    te miselne sladkarije spevno pripomorejo, da spet odfrčim na svoj planet prosojne vesoljne iluzije, kjer je vse in nič in mleko in m...

    Beri dalje...
  • 07:30 - 05.02.2008

    Čeprav obdan je bil z bogastvom
    točil mile je solze
    vse bi dal le za dekleta,
    ki se ga odrekla je.

    Nežna bela v...

    Beri dalje...
  • 11:54 - 05.02.2007

    Pustite mi živeti
    v sanjah brez resničnosti.
    Ne vem, če želim si odgovornosti.
    Ne najdem se v njej.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:39 - 25.04.2006

    Življenje je zaspalo, umirile so se ceste,
    kjer sonce je sijalo pojavijo se zvezde.
    Tišina počasi ugasnila je poljube
    le veter še pr...

    Beri dalje...
  • 21:05 - 07.08.2005

    Vsa vesela na svet prileti,
    Z velikim veseljem se iz riti v zid zaleti,
    A za čuda še packe ne naredi.
    S ponosom se pobere s tal, ...

    Beri dalje...
  • 08:26 - 30.06.2006

    lepo je
    če rime so tekoče
    lepe so najstnice smejoče
    njih ustnice cvetoče

    ...

    Beri dalje...
  • 07:23 - 24.08.2010

    Sedim in pišem,
    besede prihajajo,
    kdo bi vedel od kod,
    pod prste, na tipkovnico.

    In zemlja s...

    Beri dalje...
  • 13:17 - 22.09.2012

    Ko se mrak trepetaje potaplja v temo,
    začutim narobe.
    Odprejo se vrata v obrnjeno srce.
    Ni obzorja, ni smerokaza, ni prav. Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo