Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Odločitev... Natisni Priporoči prijatelju
Od Beba   

Razpel je krila angel ljubezni nad menoj
ves mehak, ves bel,v svojem sijaju je lebdel
videla sem mu pogled,zrl je tam čez...
Smehljal se je čakal je razplet
in jaz, nisem vedela kaj bi,
lahko se kaj takega meni zgodi,
kaj bodo rekli ljudje in ti.

Ne želim ti prizadeti te skrbi,
silne žalosti nesrečnih oči..
Ali pa ja, ne vem če bo šlo,
da prebrodim vse kar mi gre čez glavo.
Ljubi ti angel, pomagaj odloči zdaj ti,
tako, da bo za vse najlepše,najboljše kar se lahko zgodi..
In zagledam belino, občutim spokoj,
Zdaj vem, kje je moj obstoj…….

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 08:10 - 29.01.2011

    Bil je (smeh in
    bilo je sonce (tako
    vroče, da si lahko
    videl mavrico (v
    očeh - seveda)))

    Beri dalje...

  • 00:25 - 02.04.2010

    Jutri praznujemo.
    -nov dan!
    Jaz idiot pa brez darila...

    ...

    Beri dalje...
  • 10:21 - 13.05.2005

    Ljubka v vetru ziblje se rožc'a,
    iz bližine poudarjena je njena lepota,
    krhka zibajoča, omami lepotc'a.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:25 - 19.02.2007

    Govori. Ni mi mar.
    Ne slišim več besed.
    Nisem, kot bil nekoč sem, ujet
    v tvoja leporečja, v  načičkan svet, Beri dalje...

  • 11:09 - 15.04.2008

    kje si
    ko te v srebrni noči iščem
    okoli sebe tipam brezmejen prostor potiskam glavo pod najino

    rjuho polno tv...

    Beri dalje...
  • 15:01 - 14.08.2007

    Ni več to, kar želja je bila.
    Ni dvorane brez gledalcev.
    Nastop več ni dovršen.
    Prišel je eden, za njim &scaro...

    Beri dalje...
  • 13:04 - 18.07.2006

    Gledam kako se muzajo Tvoji črni lasje,
    z njimi sonce se igra,
    vsakič bolj črni, mehki,
    rišejo v beli dan.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:55 - 05.11.2007

    "Ostani z mano,"
    sem te prosila.
    Obljubila, da bom
    le tebe ljubila.
    A nisi me hotel
    ...

    Beri dalje...
  • 21:16 - 21.04.2007

    Čutim v sebi to moč,
    neponovljivo,
    to moč življenja,
    samo energijo,
    ki me prevzema,
    strašno me zajema.<...

    Beri dalje...
  • 16:29 - 31.10.2004

    octarga ata vmétna noga v kaminu zdaj cvrči,
    namto  plóje infse eno, čestarga ata kajbo li.
    tihe ptice, bl&eacut...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo