|
|
Odločitev... |
|
|
|
Od Beba
|
|
Razpel je krila angel ljubezni nad menoj ves mehak, ves bel,v svojem sijaju je lebdel videla sem mu pogled,zrl je tam čez... Smehljal se je čakal je razplet in jaz, nisem vedela kaj bi, lahko se kaj takega meni zgodi, kaj bodo rekli ljudje in ti.
Ne želim ti prizadeti te skrbi, silne žalosti nesrečnih oči.. Ali pa ja, ne vem če bo šlo, da prebrodim vse kar mi gre čez glavo. Ljubi ti angel, pomagaj odloči zdaj ti, tako, da bo za vse najlepše,najboljše kar se lahko zgodi.. In zagledam belino, občutim spokoj, Zdaj vem, kje je moj obstoj……. Komentiraj pesem na forumu. (0 komentarjev) |
|
|
|
|
Naključne |
-
08:10 - 29.01.2011
Bil je (smeh in
bilo je sonce (tako
vroče, da si lahko
videl mavrico (v
očeh - seveda)))
Beri dalje...
-
00:25 - 02.04.2010
Jutri praznujemo.
-nov dan!
Jaz idiot pa brez darila...
...
Beri dalje...
-
10:21 - 13.05.2005
Ljubka v vetru ziblje se rožc'a, iz bližine poudarjena je njena lepota, krhka zibajoča, omami lepotc'a. ...
Beri dalje...
-
15:25 - 19.02.2007
Govori. Ni mi mar.
Ne slišim več besed.
Nisem, kot bil nekoč sem, ujet
v tvoja leporečja, v načičkan svet,
Beri dalje...
-
11:09 - 15.04.2008
kje si
ko te v srebrni noči iščem
okoli sebe tipam brezmejen prostor potiskam glavo pod najino
rjuho polno tv...
Beri dalje...
-
15:01 - 14.08.2007
Ni več to, kar želja je bila.
Ni dvorane brez gledalcev.
Nastop več ni dovršen.
Prišel je eden, za njim &scaro...
Beri dalje...
-
13:04 - 18.07.2006
Gledam kako se muzajo Tvoji črni lasje,
z njimi sonce se igra,
vsakič bolj črni, mehki,
rišejo v beli dan.
...
Beri dalje...
-
20:55 - 05.11.2007
"Ostani z mano,"
sem te prosila.
Obljubila, da bom
le tebe ljubila.
A nisi me hotel ...
Beri dalje...
-
21:16 - 21.04.2007
Čutim v sebi to moč,
neponovljivo,
to moč življenja,
samo energijo,
ki me prevzema,
strašno me zajema.<...
Beri dalje...
-
16:29 - 31.10.2004
octarga ata vmétna noga v kaminu zdaj cvrči,
namto plóje infse eno, čestarga ata kajbo li.
tihe ptice, bl&eacut...
Beri dalje...
|
|
|
|
|