Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Delo Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a *Roberto*, v nedelja, 07. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Hoče kdo z mano tekmovat,
skupaj z mano gate prat?
Po njivi krompir sadit
in po delu se obrit?...

 Nišče,bom pa sam,
v to pokončnost zakopan.
Hočeš jesti,hočeš pit?
jas ti rečem idi v rit.

Nočeš delat,nočeš nič,
te pa crkni ti hudič.
Aha…kruh pa cvirke,
malo pazi na požirke.

Pazi malo na oliko,
mogoče dam ti še odliko.
Ne nič od mene ne dobiš,
idi delat al pa križ!!!

Neboš dela neboš ja,
samo pazi se tega.
Malo kruto sem povejo,
kej me briga…DELAT!

*Roberto


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:29 - 14.10.2008

    Sem se zbudila, takoj kavo polila,
    pa v zraku že mesec sem maj začutila...
    Se pes je polulal kar na preprogo,
    &...

    Beri dalje...
  • 11:48 - 26.02.2005

    Jaz mislim, jaz mislim...
    Hm... Kaj že mislim?
    Ja, ja, mislim, da... Kaj že?
    Ja, mislim, da... Ne vem.
    Mislim, da se strinjam Beri dalje...

  • 19:08 - 15.10.2006

    Je erotika, omama, droga, užitek, popolna sreča, 
    vrtenje okrog njih, a nikdar brez njih.
    Bila je ob divjih mošk...

    Beri dalje...
  • 18:32 - 24.03.2008

    Povej mi,
    a veš?

    Veš,
    kaj čutim?
    Veš,
    kaj mislim?

    ...

    Beri dalje...
  • 13:45 - 12.09.2008

    Objemi me, naj pozabim kdo sem
    in koga ne zmoreš ljubiti! Skrij me
    pred ljudmi, naj ne vidijo krvavega
    srca, k...

    Beri dalje...
  • 17:02 - 20.01.2007

    Ali je to, kar prav je...
    tudi to kar delamo?
    Kako vemo?
    Zapletene krošnje dreves
    čakajo na veter,
    da j...

    Beri dalje...
  • 10:51 - 16.01.2006

    Sem turbolenca
    med smehom in jokom,
    nevzdržna frekvenca
    med vzdihom in stokom,
    le rahla razlika
    med tišino in pokom.<...

    Beri dalje...
  • 16:06 - 18.12.2005

    Topla siva megla
    Se je zdolgočaseno
    Vlekla mimo
    Visečih sledi
    Nedokončanih
    Ljubezenskih ugrizov
    In žabe v ribni...

    Beri dalje...
  • 14:09 - 30.04.2006

    Za skupno dobro!
    Ja!
    Oblak prahu in kava.
    DA!
    Omikanost...

    ???

    ...

    Beri dalje...
  • 21:03 - 24.08.2005

    Dotik spoznanja
    predrami tebe in mene.
    Obrneva se proč
    misleč, da je bil samo piš vetra..

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo