Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

TEBE NI Natisni Priporoči prijatelju
Od sanck   

čakam, čakam te...
a tebe ni, ni te od nikoder,
hrepenim po tvojem pogledu,
a tebe ni...
vidim le mavrico v tvojih očeh,
vidim tebe, a tebe ni...

čakam, čakam te...
a tebe ni, ni te od nikoder,
hrepenim po tvojem pogledu,
a tebe ni...
vidim le mavrico v tvojih očeh,
vidim tebe, a tebe ni...
ali ima to smisel, da sem v dvomih, da hrepenim?
mogoče..a srce vseeno boli
zmešani občutki, napetost,
da te ponovno vidim,
a kaj ko tebe ni...

iščem te za vogalom neba,
iščem te v mračni senci,
vidim le oči
kako iskrijo se v temi.
vidim tebe a tebe ni...
ni te v tvojih očeh,
postal si druga oseba,
kam izginil si?
dvomi mi norijo po glavi,
vem da je vse prehitro,
a kaj ko čustvo se ne ohladi
in jaz trpim...
iščem te v očeh
a tebe ni...

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 08:55 - 04.06.2009

    Vrstic ne pišem več, (še tole bi prečrtal!),
    besede, zlogi padajo kot zadnji sad.
    Jesen je, jaz pa po vsej sili vrta...

    Beri dalje...
  • 19:34 - 09.05.2005

    Zadnje čase pogosto srečujem sama sebe.
    Pogledam okrog sebe in se vidim.
    Z nekom se pogovarjam,
    Zdi se mi kot bi govorila jaz. Beri dalje...

  • 13:05 - 28.12.2004

    Sedaj, ko pogledam te prazne sobe,
    vidim samo jezne slike,
    obraze ponižane.

    Nikogar ni, ki bi kaj rekel,
    nikogar ni, ki bi...

    Beri dalje...
  • 15:13 - 06.12.2007

    Sence so naju zakrile Dragi,
    da sva nočna
    in prepredena s spomini:
    preveč sva razrila površine drug drugemu,
    ...

    Beri dalje...
  • 19:36 - 14.09.2008

    Ne da se mi biti uspešen,
    niti neuspešen,
    ne da se mi sploh biti.

    Žal mi je izgubljene mladosti,
    ...

    Beri dalje...
  • 00:55 - 15.11.2005

    Z bočnim vetrom in hrabro kretnjo,
    sem izvedel svoj zmagovalni udarec,

    nič koliko obupanih krikov je bilo,
    nič koliko obupanih obra...

    Beri dalje...
  • 18:54 - 25.04.2005

    S svojimi lasmi,
    si napovedal vojno
    in s svojimi očmi,
    dviguješ prah.
    Tvoja postava je prvi poveljnik,
    tvoja zapestja poko...

    Beri dalje...
  • 09:15 - 23.11.2005

    Na mizi zvezek leži odprt,
    oddaljen in hladen,
    kakor da z mano je sprt...
    V daljavi,
    daleč od Antigone in vseh valčkov,
    se...

    Beri dalje...
  • 19:53 - 28.03.2006

    Fakof s tem sranjem
    ...vbrizg v žilo...
    Fakof s tem sranjem
    ...pobeg v tišino...

    ...

    Beri dalje...
  • 17:49 - 04.05.2007

    Zdaj tkem resnično zadnje niti.
    Zvezenih sto bilo je rim.
    Abstraktno vse in neverjetno
    razblinja iz dneva v dan...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo