Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

ne vem Natisni Priporoči prijatelju
Od sanck   

boli me,
ker te boli.
čutim te,
kar čutiš ti.
to neznanje, ta obup
razžira mi srce in jemlje up.

rabila bi omamo,
da zbriše te spomin,
rabila bi tisto solzo vsako,
da opere se sivo modro nebo.
rabila bi,
da cenim to kar ljubim in imam,
rabila bi roko,
ki me sprejme v novi dan.

še zdaj ne vem
ali tvoj spomin v glavi trohni,
ali prilivaš olje k ognju,
da spomin še naprej živi?

ne vem ali ti povrzoča bolečino,
ker spomin jemlje ti energijo.
ne vem...
čudno je veš,
da glas ne pride iz tvojih ust,
ker tvoje telo umira
in ti sam trpiš.

Komentiraj pesem na forumu.
(2 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 00:10 - 19.09.2006

    Večeras ne smijem zaspati bez ljubavi,
    ostavila si ptice i njihov glas u meni,
    a prije polaska obećala mi u vazi l...

    Beri dalje...
  • 12:17 - 10.01.2006

    Kaj se dogaja...?
    Ljudje so...Strah me je njih... odziva...
    Prosim, spregovori o tem...?
    Bom, ko bom premagala strah.
    Nehaj...

    Beri dalje...
  • 11:18 - 29.11.2006

    V enem samem trenutku,
    te stisne v prsih,
    glas obmolkne,
    vprašanja roje.
    Odgovorov ni nikjer.

    Tak...

    Beri dalje...
  • 12:44 - 19.01.2005

    Včeraj sem sanjal, da po nebu letim,
    sanjal sem da 'mam angelska krila.
    Včasih v snovih na oblakih lebdim,
    včasih kot strele sem sil...

    Beri dalje...
  • 07:53 - 25.04.2007

    Si kdaj se vprašala,
    kako mi je?
    Si kdaj pomislila,
    kako še vedno čakam te?
    Kako ne veš,
    ...

    Beri dalje...
  • 07:45 - 31.10.2009

    Toliko svečk, cvetja,
    so resnično odraz ljubezni,
    pokojnim, tistim ki jih ni več ?

    Tako razkošno cvetje,
    utri...

    Beri dalje...
  • 22:01 - 16.05.2009

    Sledi dežju,
    ki vse spira

    Njegove poti so kratke in ozke
    in vodijo v povojih resnice
    v skrito središče
    ž...

    Beri dalje...
  • 19:36 - 09.05.2005

    Objokane oči so včasih tako zelo lepe,
    V njih se iskri nekaj, česar tam drugače ni,
    Lahko povedo več, kot katerakoli beseda,
    Lahko p...

    Beri dalje...
  • 20:31 - 01.06.2007

    priletele so
    bele price tvojih sanj
    globoko v moje naročje

    kot trepetlika sem
    na razmočenih tleh

    ...

    Beri dalje...
  • 22:26 - 26.07.2011

    Dišal si po soncu,
    dišal si po soli,
    ko sva še vroča od naslade
    narabutala si fig.

    Ko so valovi ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo