Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Beg Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a NaGa, v petek, 05. avg. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Zdi se,
da sem postavljena v življenje,
kot lutka brez baterij
in okoli mene se
vsak trenutek,
vsako sekundo,
prestavljajo slike.


KLIK
KLIK
KLIK
Kot v sanjah,
ko te lovi pošast
in se ne moreš premikati.
Ne moreš.
Čeprav se trudiš,
tako močno,
da že boli.
In ne gre.
Beg ni mogoč.
In potem si kot Van Gohova slika.
Z odprtimi usti,
očmi.
Živ obup.
Z glavo stisnjeno med rokami.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:14 - 15.09.2006

    mravljinci tipljejo najini srci
    veter že liže trne na vrtnicah 
    teh ran ne zamenjam za nič na svetu
    iz njih bova sku...

    Beri dalje...
  • 19:50 - 03.05.2005

    Splet usod osamljenih src
    in divje bitje dveh trpečih duš,
    smisel nesmiselnega bivanja trpljenja
    in usodno obstajanje dvojnega življ...

    Beri dalje...
  • 08:40 - 29.12.2006

    Onkraj spomina,
     v megličasto bedenje,
    so usta zasadila zobe,
    da bi se pregrizla tostran.

    Beri dalje...

  • 17:43 - 24.10.2007

    V mojih mislih se prepleta
    zemeljsko duhovni svet
    razmišljam kaj je moč ljubezni,
    če jo koristim le zase.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:43 - 31.07.2006

    Kdo meni te besede narekuje,
    ki pero jih moje zapisuje?
    Sem to jaz, ali le moj izraz?
    Je to Božja roka,
    ki v meni budi nedolžne...

    Beri dalje...
  • 21:56 - 01.05.2005

    hodim,tečem,
    se vzpenjam navkreber,
    da čas sivine hitreje mi mine.
    Te nosim v srcu,ki s tabo dehti
    in si namažem medene spomine....

    Beri dalje...
  • 23:33 - 16.01.2011

    med kupi balasta so podatki
    našel boš bistvo če si to brezpogojno želiš
    .
    samo stranski žarki svetijo v temi Beri dalje...

  • 18:16 - 11.02.2008

    Tako rada bi se zdaj te dotaknila
    Se zagledala v tvoj obraz...
    Da ne bi nikoli pozabila
    Kdo si meni ti in kdo sem tebi jaz.
    ...

    Beri dalje...
  • 19:46 - 05.05.2005

    Najlepša je misel, ki te ogreje,
    takrat ne rabiš odeje,
    je dotik in poljub
    in oba sta brez obljub.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:58 - 17.02.2006

    Kakor srečna ptica v letu
    Sprehajam se po internetu
    Od ranega jutra do pozne noči
    Srečujem se z virtualnimi prijatelji
    Zjutraj ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo