Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Pes Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a mathea, v sobota, 06. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Lajal je pes in lajal
Noč in dan
Je lajal
Za hudiča
Lajal je in govoril
A nisem razumel
Sem si ušesa zaprl
Na živce mi je šel
Prekleti pes.
Od kod se je vzel ?

Vzel bom sekiro
In ga zadel
V pljuča mu pljunil
Mu sapo vzel
Da utihnil bo lajež
Da utihnil bo pes
Utihne naj ta ritualni bes.

In počil sem zverino
To prekleto steklino
Ohladila se je moja kri
Ohladila. Več hrupa ni.
A vraga !
Vse me boli.
Sam zdaj tulim in lajam
vse preklete dneve noči.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:32 - 06.12.2005

    Odpni svoje misli…
    Naj na oblaku, ki se je pravkar izpraznil
    odletiva v vesolje…

    ...

    Beri dalje...
  • 23:35 - 03.05.2007

    Ne išči me!
    Saj dobro veš...
    ni treba, ni treba me iskati.
    Vem, da predaleč,
    a vselej n...

    Beri dalje...
  • 19:31 - 30.11.2010

    @, @, @.
    Afne!
    Milijarda ljudi piše:
    @, @ in le @.
    Milijarda ljudi ne bere.
    @, @ in afne.
    To, da je afn...

    Beri dalje...
  • 18:17 - 17.03.2008

     

    ...

    Beri dalje...
  • 22:40 - 07.10.2009

    MORJE JE BILO RAZBURKANO,
    SMRDELO JE PO GNILIH RIBAH,
    SLAŠČIČAR JE PRODAL VES BUREK,
    OSTAL MU JE LE JOGURT,
    PARKIRIŠČ...

    Beri dalje...
  • 21:57 - 01.08.2005

    Nitko te nije primjetio, osim mene draga,
    i nitko se nije ustao, kada si prolazila pored stola.
    Sad kad drijemas u mom osm...

    Beri dalje...
  • 17:59 - 22.06.2009

    Lenobno jutro
    Tiktaka v mojih mislih
    Skrijem se vase

    ...

    Beri dalje...
  • 17:11 - 01.10.2006

    Stojim pred teboj z najnovejšo
    družbeno sprejemljivo masko
    zelo sem ti všeč.
    Gledam kako spretno sukaš<...

    Beri dalje...
  • 18:24 - 04.05.2010

    Dnevi ob obali z najljubšima fantoma, natikam polžke na trnke… Dolgi sprehodi, onadva na skirojih, kilometri hitre hoje, pečejo me p...

    Beri dalje...
  • 13:05 - 28.12.2004

    Sedaj, ko pogledam te prazne sobe,
    vidim samo jezne slike,
    obraze ponižane.

    Nikogar ni, ki bi kaj rekel,
    nikogar ni, ki bi...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo