Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Pes Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a mathea, v sobota, 06. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Lajal je pes in lajal
Noč in dan
Je lajal
Za hudiča
Lajal je in govoril
A nisem razumel
Sem si ušesa zaprl
Na živce mi je šel
Prekleti pes.
Od kod se je vzel ?

Vzel bom sekiro
In ga zadel
V pljuča mu pljunil
Mu sapo vzel
Da utihnil bo lajež
Da utihnil bo pes
Utihne naj ta ritualni bes.

In počil sem zverino
To prekleto steklino
Ohladila se je moja kri
Ohladila. Več hrupa ni.
A vraga !
Vse me boli.
Sam zdaj tulim in lajam
vse preklete dneve noči.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:11 - 02.03.2010

    Usmerjal sem edinega vojščaka
    v razne boje nepredvidenih moči,
    od rane zore ali mraka,
    se je boril za mir še sredi noči. <...

    Beri dalje...
  • 16:17 - 29.08.2006

    O, še kako me rada misel preseneti,
    ko si v prvem mraku zaželi sprehoda
    korakoma jo spremljam po škrlatni obali Beri dalje...

  • 09:12 - 28.04.2006

    Daj, potrudi se,
    mogoče skozi temo
    zaslišiš šepet dežnih kapljic,
    mogoče v deževni noči
    najdeš svojo zvezdno luko.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:33 - 07.11.2006

    Zrl sem prejšnjo toplo noč
    v njeno črno, črno moč,
    pogled hitel z dreva je na drevo,
    videl je stvari, kot vidi jih le...

    Beri dalje...
  • 19:02 - 03.12.2006

    posnetek s Finske je eden boljših.
    če se ne osredotočiš na žensko iz občinstva, ki kašlja,
    začutiš ljud...

    Beri dalje...
  • 12:53 - 07.12.2006

    Medlost v mojih očeh.
    Si ti moj vzrok?
    Najina ljubezen se sprahaja
    vsaka zase,
    ko skupaj spet pade.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:40 - 15.07.2008

    Spati v butiku Laure Ashley
    v rožnato-parietalnem vzglavniku
    in biti vprašan: »Are you okay Mister?«

    Jus' waitin' fo...

    Beri dalje...
  • 16:57 - 04.03.2009

    ;) ...

    Beri dalje...
  • 19:41 - 22.08.2012

    Utesnjena prestolnica - neka država.
    Sprehajaš se, si brez nasmeha.
    Ti Spleen ne neha.
    Ni prazna glava - je v njej težava. Beri dalje...

  • 21:49 - 21.05.2009

    Kristalno črna griva
    preplašeno pozdrav pošilja.
    Ni je moči vetrov poštene,
    da bi iz trdnega jo reda izvila.

    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo