Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Pes Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a mathea, v sobota, 06. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Lajal je pes in lajal
Noč in dan
Je lajal
Za hudiča
Lajal je in govoril
A nisem razumel
Sem si ušesa zaprl
Na živce mi je šel
Prekleti pes.
Od kod se je vzel ?

Vzel bom sekiro
In ga zadel
V pljuča mu pljunil
Mu sapo vzel
Da utihnil bo lajež
Da utihnil bo pes
Utihne naj ta ritualni bes.

In počil sem zverino
To prekleto steklino
Ohladila se je moja kri
Ohladila. Več hrupa ni.
A vraga !
Vse me boli.
Sam zdaj tulim in lajam
vse preklete dneve noči.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:28 - 07.12.2005

    SI MOJ ANGEL,
    ANGEL ZLA…
    SI MOJA NEBESA,
    BREZ KANČKA DOBREGA..

    ...

    Beri dalje...
  • 18:51 - 26.11.2009

    Slabo občutje,
    zunaj lepo je,
    slano ozadje,
    grem jaz po svoje.

    Čez mize in parke,
    čez moj...

    Beri dalje...
  • 21:20 - 11.05.2006

    Dišeča svečka.
    Vendar povsem brez vonja.
    Zazrem se v plame.
    Vid postaja vedno bolj meglen.
    Še bolj kot ...

    Beri dalje...
  • 14:26 - 08.09.2008

    Suha ravan,
    Okoli le temni še obrisi planin,
    Saj sonca žar le še odseva iznad vrsin,
    Smrek prek poljan.
    In suhe veje...

    Beri dalje...
  • 08:32 - 02.08.2007

    S prsti mi drsiš
    po laseh.
    Puščaš me brez besed,
    brez iskanja smisla
    v tvojem početju.
    V...

    Beri dalje...
  • 19:57 - 08.01.2005

    Še sem tu.
    Preveč kave, oprosti.
    S prsti si grem preko vratu in v blazinicah začutim
    Še sveže utripanje žile.
    Preveč, preve...

    Beri dalje...
  • 09:19 - 01.12.2006

    Peklenska noč...

    Spanec razprodan
    Prepozna
    Kot vedno
    Jok odvzet
    Sanje smrtno tavajo
    Te slutnje ne...

    Beri dalje...
  • 22:28 - 09.04.2005

    Razumeti svet.
    Razumeti ljudi.
    Sem človek.
    Del sveta.
    Zakaj ne razumem?

    ...

    Beri dalje...
  • 13:19 - 11.01.2007

    Gledam te.
    Kako lepo se sanjam predajaš...
    Spiš,
    a vendar čutim tvoje srce,
    kako se v meni prebuja,
    Beri dalje...

  • 20:15 - 25.07.2011

    Realnost je prava,
    sanjarjenje ubija.
    Tam še svinec plava,
    potrebna je terapija.

    Ljudje z bujno domišlijo, Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo