Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Pes Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a mathea, v sobota, 06. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Lajal je pes in lajal
Noč in dan
Je lajal
Za hudiča
Lajal je in govoril
A nisem razumel
Sem si ušesa zaprl
Na živce mi je šel
Prekleti pes.
Od kod se je vzel ?

Vzel bom sekiro
In ga zadel
V pljuča mu pljunil
Mu sapo vzel
Da utihnil bo lajež
Da utihnil bo pes
Utihne naj ta ritualni bes.

In počil sem zverino
To prekleto steklino
Ohladila se je moja kri
Ohladila. Več hrupa ni.
A vraga !
Vse me boli.
Sam zdaj tulim in lajam
vse preklete dneve noči.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:09 - 03.11.2004

    Na pragu pred hišo je mati sedela
    ...

    Beri dalje...
  • 16:01 - 12.05.2007

    So zidovi, piramide,
    pesmi v steno vklesane.
    So mostovi, spomeniki
    in le čas naj liže rane.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:51 - 28.02.2006

    Ne vem kako ti naj povem,
    da rada te ima,
    ne vem kako ti naj dokazem,
    da s teboj se fanj imam,
    ne vem zakaj,
    a prepro...

    Beri dalje...
  • 13:23 - 24.12.2006

    vsa sonca
    na tej strani
    so tja
    v belo
    izklesala sledi
    nevidne skoraj
    porajajo jutra

    ...

    Beri dalje...
  • 14:03 - 10.08.2009

    Jutra s tabo
    vedno se jih bom spominjal:

    med nama predihane rjuhe, na oknu
    topel majski dež.
    Beri dalje...

  • 18:33 - 30.11.2010

    Idealista razkosaš
    z dvema zamahoma sekire.
    S prvim stolčeš
    večno ljubezen,
    z drugim
    svetost umetnosti.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:14 - 22.11.2004

    Leva bradavica na ljubimcu –
    preganjala si me
    do nezavesti.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:25 - 19.01.2007

    Ne, nočem bolečine!
    Preziram zrna žalosti,
    ki se kot plevel razraščajo v trenutke mojega veselja
    in ugašajo ...

    Beri dalje...
  • 17:49 - 12.10.2007

    Si že slišal za mogočnega bojevnika?
    Neusmiljenega v bitki,
    egoista kot se šika?
    Jaz ga poznam, Beri dalje...

  • 21:17 - 20.12.2004

    Daj stopi z menoj
    tja kjer je sonce doma,
    kjer je mavrica pisana….
    Jokaš?
    Vidim ,da ti solza polzi po obrazu
    in pogl...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo