Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Pes Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a mathea, v sobota, 06. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Lajal je pes in lajal
Noč in dan
Je lajal
Za hudiča
Lajal je in govoril
A nisem razumel
Sem si ušesa zaprl
Na živce mi je šel
Prekleti pes.
Od kod se je vzel ?

Vzel bom sekiro
In ga zadel
V pljuča mu pljunil
Mu sapo vzel
Da utihnil bo lajež
Da utihnil bo pes
Utihne naj ta ritualni bes.

In počil sem zverino
To prekleto steklino
Ohladila se je moja kri
Ohladila. Več hrupa ni.
A vraga !
Vse me boli.
Sam zdaj tulim in lajam
vse preklete dneve noči.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:15 - 20.11.2004

    Šumeča nit padajočega slapa
    sladkornih kristalov
    v ritmu kaosa
    ki sam v sebi nosi
    neizmerno urejenost.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:04 - 21.08.2008

    Ko bo zadnja kaplja sreče
    na prepihu zledenela
    in še ena tiha pesem
    bo v odmev potihnila;
    ko bo trava p...

    Beri dalje...
  • 14:20 - 29.09.2009

    Raztrgam ji obleko
    Slečem hlačke
    Ukažem obuj si visoke škornje
    In strgane žabe...
    Obrni se in na kolena!!!
    Zun...

    Beri dalje...
  • 17:32 - 25.12.2008

    Ko polnoč bo odbila,
    spet bomo dočakali,
    karkoli že je to.

    Spet eno novo leto,
    ven iz utvar bo v...

    Beri dalje...
  • 09:18 - 27.06.2008

    Me pot vodila kjer Vipavska je dolina,
    Kjer vas je KOZJA PARA,
    Pogled na gozd trnovski jo obdaja,
    Vrnivec po...

    Beri dalje...
  • 20:18 - 23.01.2005

    Jaz sem nič.
    Sem milni mehurček
    v prostoru vesolja.
    Jaz sem nič.
    Zdaj sem,
    zdaj me ni.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:44 - 05.02.2007

    Sonce zahaja.
    V noč se spuščajo oblaki,
    zadnjih žarkov predaja.
    Oblaki ostanejo sami.

    V vetru se razpr...

    Beri dalje...
  • 15:04 - 08.09.2008

    Vse je že pospalo,
    lučka le še tu in tam brli,
    kar še ni oralo,
    tudi zdajle ne tli.

    Tok se je ustavil preoblike...

    Beri dalje...
  • 06:40 - 30.03.2008

    Malo imajo svojega zvena in besede
    so bolj tihe.
    Bolj so tiste, ki ne uspevajo, ki še niso uspele.
    Bolj ...

    Beri dalje...
  • 08:19 - 25.09.2009

    I.
    Slovenec sem, priprt do iztreznitve,
    rojen v Ljubljani blizu Rakitne,
    zdaj tu na školjki v slabosti izjemni<...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo