Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Pes Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a mathea, v sobota, 06. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Lajal je pes in lajal
Noč in dan
Je lajal
Za hudiča
Lajal je in govoril
A nisem razumel
Sem si ušesa zaprl
Na živce mi je šel
Prekleti pes.
Od kod se je vzel ?

Vzel bom sekiro
In ga zadel
V pljuča mu pljunil
Mu sapo vzel
Da utihnil bo lajež
Da utihnil bo pes
Utihne naj ta ritualni bes.

In počil sem zverino
To prekleto steklino
Ohladila se je moja kri
Ohladila. Več hrupa ni.
A vraga !
Vse me boli.
Sam zdaj tulim in lajam
vse preklete dneve noči.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:13 - 12.10.2005

    Čez planjave črne trave,
    pod raztrgano nebo,
    skozi oblake v višave,
    kjer med zvezdami doni
    tihi slavospev noči.<...

    Beri dalje...
  • 10:42 - 02.12.2009

    Oprosti! ker ti misli bežijo od mene,
    kot da živijo tam, tišini rojene.
    Se v stihe pretakajo, v dneve sanjave,
    ne želijo izp...

    Beri dalje...
  • 11:01 - 04.01.2006

    Dresura -
    Kvaliteta manipulacije
    Enormne ekstravagantnosti;
    Sistem evolucije ...

    ...

    Beri dalje...
  • 17:38 - 14.08.2006

    »Ne bom! si rekel trmasto
    in se nakremžil furjasto,
    »Nisem lačen!«

    Nič čudnega,
    prazna vrečka ...

    Beri dalje...
  • 09:02 - 25.01.2006

    Vedno kadar grem
    Se zavem
    Grenkega okusa,
    Upati, da ne smem?

    ...

    Beri dalje...
  • 20:36 - 13.07.2008

  • 05:30 - 14.05.2008

    Telo sem prikrojila v obleko zate
    da se ti sladka ponoči prilegam.
    Ne slišim več šklepetanja verig
    in tokov rd...

    Beri dalje...
  • 11:03 - 25.11.2006

    Hodi po
    mokro zaprašeni cesti.
    Niti za gube na svojem
    razpadlem obrazu,
    se ne zanima več.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:39 - 23.11.2004

    Sem dolgo hodila,
    Blodila
    Sem dolgo iskala
    Divjala
    Sem dolgo sanjarila
    Pozno v noč
    Da prišel boš princ moj
    Beri dalje...

  • 18:13 - 25.06.2005

    Vse besede sem znova spletla v zid okrog tebe. Zdi se mi, da ne znam skozenj, da me mreža metafor ujame preden bi ti lahko pogledala v obraz.
    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo