Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Pes Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a mathea, v sobota, 06. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Lajal je pes in lajal
Noč in dan
Je lajal
Za hudiča
Lajal je in govoril
A nisem razumel
Sem si ušesa zaprl
Na živce mi je šel
Prekleti pes.
Od kod se je vzel ?

Vzel bom sekiro
In ga zadel
V pljuča mu pljunil
Mu sapo vzel
Da utihnil bo lajež
Da utihnil bo pes
Utihne naj ta ritualni bes.

In počil sem zverino
To prekleto steklino
Ohladila se je moja kri
Ohladila. Več hrupa ni.
A vraga !
Vse me boli.
Sam zdaj tulim in lajam
vse preklete dneve noči.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 07:34 - 31.03.2007

    Mehko drsiš s prsti po njem.
    Nežno podarjaš temu občutku sebe.
    Počasi,
    kot sočna jagoda,
    se predaja&sca...

    Beri dalje...
  • 11:42 - 18.08.2007

    Ustavi konje
    nikamor se ne mudi

    ...

    Beri dalje...
  • 20:48 - 01.11.2004

    Ena kapljica
    Dve kapljici
    Tri kapljice
    Dež.
    Ena ptica
    Dve ptici
    Tri ptice
    ...

    Beri dalje...
  • 18:43 - 07.08.2006

    Ko zaide sonce in vstane noč
    šumenje v ušesih bo preglasilo
    sleherno besedo

    Nikoli presežena harmonija u...

    Beri dalje...
  • 21:24 - 15.11.2004

    Podari mi deset minut,
    preživi z mano jih,
    pa čeprav kdo bo hud.

    Preživi z mano jih v naravi,
    kjer čricki pojejo...

    Beri dalje...
  • 19:15 - 17.02.2007

    Verjela je v življenje,
    verjela v ljudi,
    a so jo razočarali vsi.
    Verjela je v veter, ki nam nežno riše p...

    Beri dalje...
  • 08:33 - 15.01.2006

    Ne zemlja ne zrak naju ne rani,
    ne praznine tega sveta,
    jutranja zora naju predrami
    iz razbolenega, mračnega sna.
    Kresoval...

    Beri dalje...
  • 14:11 - 29.10.2009

    Res rad jem sanje.
    Tišim očke.
    Kokoške glasne tu -
    ignoriram.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:31 - 10.06.2006

    Zbudi se, zbudi se, narod slovenski!
    Zbudite se, človečki!

    Oče!
    ki svojim otrokom lomiš kosti.
    in ljubeče stiskaš jim dla...

    Beri dalje...
  • 20:36 - 31.01.2008

    Utihnilo je ptičje petje,
    iščem svoje zavetje.
    Veter je odpihnil sanje,
    tebe sem kovala vanje.
    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo