Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

m Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a emily, v sreda, 27. jul. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Moji nohti se krušijo
ob stenah tvojega vrta
Nemočna se sesedam ob večerih
pod tvoje noge
Žlim sprati dlani
s solzami.

Pa ne znam, nikoli nisem znala,
jokati drugega kot kri.

Počasi spet izgubljam nadzor
nad obupom
Besede se same oblikuje no koži
Kemelonske sposobnosti
prilagoditi se zavrnitvam
so ob tebi izginile.

Nisem sama
Vsi ostali jazi se vračajo k oltarju.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:36 - 14.08.2006

    Prisotnost tvoja

    Na nek način ubija

    Vso mojo domišljijo...
    Potisne me na tla...
    In na kolena, da

    ...

    Beri dalje...
  • 18:13 - 26.02.2008

    ....
    ...
    ..
    .
    Kot vonj starega vina,
    tako tišina prijala bo...
    Vem, v drugih veje nekaj, <...

    Beri dalje...
  • 14:00 - 02.10.2007

    Včasih so možgani
    pač na pravi frekvenci.
    Nek tibetanski menih naj
    bi tako preletel petnajst metrov.

    Sonce ...

    Beri dalje...
  • 19:50 - 04.05.2008

    Nekoč bo deklica od mrtvih vstala,
    čeprav še sploh ne bo zaspala.
    Vse bo spremenila,
    kot bi se iz prah...

    Beri dalje...
  • 14:53 - 06.12.2010

    Nimam te več...pika.
    Včasih boli, a sem velika.
    Le pridi spet k meni, ko te zamika.
    Nisem sovražnik, ne rabiš u...

    Beri dalje...
  • 11:38 - 11.09.2006

    V časih težke stiske
    Nanj sem se obrnila
    v njegovo se zavetje skrila
    bil je kakor trden steber
    kamor sem se naslo...

    Beri dalje...
  • 18:52 - 09.12.2004

    Življenje je strategija,
    To mi reče moja mila!
    Življenje je sranje,
    in to niso sanje!
    Sanje so beda, ker ne veš,
    kaj zahte...

    Beri dalje...
  • 14:25 - 08.12.2004

    Nekega jutra sem se zbudila
    In si nisem zmogla več pogledat v obraz
    To je bil konec in to je bil nov začetek

    ...

    Beri dalje...
  • 09:44 - 17.06.2008

    Deževni dnevi
    so objeli naše vratove
    z vlažnimi dlanmi Atlantika.

    Lasje so se skodrali
    v pričakovanju nove lj...

    Beri dalje...
  • 09:45 - 20.02.2005

    Na dnu svojega morja sem ležala in zrla v njegovo vesolje. Nato sem vstala. Svoje utrujeno telo sem položila v vrečko in jo prinesla na površje. Za...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo