Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Baletka Natisni Priporoči prijatelju
Od FalleN AngeL   

Kot snežinke v vetru
mi plešeš pred očmi,
tako zala, lepa si,
krhka baletka brez moči.

Bleda polt, svetli lase,
vpletam v njih solze vse,
čeprav vem, da ne smem,
prepozno je.

Od svitu ko sonce vstane,
in jutro si oči pomane,
tih šepet me prebudi,
baletka ob meni več ne spi.

Glasba sobo objame,
baletka s čeveljci zašepeta,
najlepši poljub mi da,
in prebudi mi čute zaspane.

Daj zapleši še enkrat zame,
odpleši labodji spev,
a tebe ni, tebe ni,
odnesla del srca si mi.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:53 - 12.09.2009

    Ko bova spet ležala prepletena,
    kot presta in dišeča, kot topel svež
    kruh; drhteče si bo upognjen janež
    umil ob...

    Beri dalje...
  • 19:03 - 14.04.2007

    Ko bom slišal vrtnico vzcveteti v zimski noči,
    ko bom videl barve tišine ob žuborečem potoku,
    ko bom okusil mavrico s...

    Beri dalje...
  • 20:39 - 05.06.2005

    Treba je govoriti.
    Treba je pisati,
    Pa čeprav turistične vodiče.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:29 - 05.03.2006

    Kot suha močvirska trava,
    porumenela in okrašena z ivjem,
    sama v zimi srca,
    kljubujem prodiranju tvojih misli,
    rešujem svojo hl...

    Beri dalje...
  • 13:39 - 23.07.2011

    Kakor ptica ranjena
    na tleh sem pristal
    in vzleteti želel,
    a s polomljenimi krili
    ranjen na tleh sem obl...

    Beri dalje...
  • 19:20 - 25.09.2008

    Rad berem
    rad pišem
    rad sem obkrožen s toplimi ljudmi
    rad imam kompleksne stvari.

    ...

    Beri dalje...
  • 00:42 - 21.02.2005

    Od nekdaj prepevali pevci sveta
    so o ljubezni in ognju in raju.
    Na Zemlji rojen in v tvojem gaju,
    spoznal sem radosti sedmega neba.<...

    Beri dalje...
  • 09:54 - 15.06.2007

    Spominjam se svojih klicev za tabo..."oci,"
    v roki si držal steklenico,
    odšel si s sklonjeno g...

    Beri dalje...
  • 12:17 - 21.12.2009

    Nekaj novega sem si zaželela,
    nekaj drugačnega, rada bi ti zapela,
    vem da prebiraš vse to,
    saj sem ti možnost dala poslednjo...

    Beri dalje...
  • 13:10 - 24.12.2006

    iz vsega,
    kar nič je,
    pronica v biti.
    v svilnato senco,
    kipečo v nebo.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo