Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Beseda Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a bellmur, v četrtek, 21. jul. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Zakaj beseda gre in išče usta. Ustnice namaka in oblikuje rdeče vence. In ko zaide v prsa, pripelje vse žile k pojišču.

Potem jih poji s sladkostmi: Enim z vonjem bora, kadar stopijo čez prag. Drugim pravkar z neba odkrito željo, in takim, ki ne premorejo duha z voljo. Tudi takim, ki jecljajo opili robove: R-ad-t-mam. Le osamljenim, kaj spregovori? Morda prav to, kar govorijo vrtnice najbolje: na trnu cvet najlepši se zori!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:30 - 27.07.2007

    Osebe se ločijo z rimo.

    Povej kaj, kaj, kaj naj naredim,
    da najdem te, da koncno pravo ljubezen dobim.
    Le kaj naj spre...

    Beri dalje...
  • 15:02 - 08.12.2009

    Kako se ljubezen rodi na svet?
    Na krilih metuljev te prevzeme v let.
    Te boža, poljublja, pestuje in dviga,
    skoz' srce veselj...

    Beri dalje...
  • 07:37 - 14.02.2010

    Se toplo sonce na obzorju prebudilo,
    da mraz prežene, dolgo hladno zimo,
    prisluhnem petju ptic, povsod žgolijo,
    ...

    Beri dalje...
  • 12:18 - 04.01.2008

    Metež. Vihra se podi.
    Vrbe jočejo ob melodiji
    bistrega potoka.
    V meni ždi grenkoba,
    ki je okus smr...

    Beri dalje...
  • 09:01 - 13.09.2006

    Če me želiš ljubiti,
    me ljubi ponoči,
    ko vsi moji strahovi izmučeni
    spijo pod posteljo

    ...

    Beri dalje...
  • 18:56 - 17.03.2008

    Saj vem, da morala bi s tabo iti!
    Odkar poznam te, čutim nežnost tako.
    N Beri dalje...

  • 21:03 - 12.04.2006

    Ostani edini labod,
    ki ga vidim v soju.
    S krili visoko tja
    pod utrinek svetlobe.
    Pleši le zame popoln.
    Igraj se z vetrom Beri dalje...

  • 14:22 - 08.02.2006

    Pogrešam te…
    Besede tvoje nežne.
    Pogrešam tvoj nežen, zvenki glas
    in tvoj stas..

    ...

    Beri dalje...
  • 13:10 - 02.03.2006

    Le zakaj ljudje smo taki
    da ne maramo ljudi
    hodimo po isti poti
    polni žalosti, pasti
    in le delčka radosti
    Le zakaj ljudje ...

    Beri dalje...
  • 18:29 - 06.04.2006

    Odšla bom prej,
    predno mi poveš,
    da ti ni več zame.
     
    Ne zmorem ponovno
    sestavljati koščke srca.
    Ne zmorem veš r...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo