Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Čas, ki je Natisni Priporoči prijatelju
Od inema   

V vseh ognjih
     gorim,
v vseh vonjih
    dehtim,
v vseh oceanih
     bučim,

v vseh popkih
   brstim.

Tako sem edina,
le ti si z menoj
in trenutek
in sila,

ko trgajo se žile
in kipeča
razliva se kri,
ko srce v
utripih divje
nori,
ko do bolečine
globina
tebe žari,

takrat
ni več misli,
ne dneva, noči,

sem le jaz,
si le ti,

o, bog,

kako živim te,
   ko si
    in
kako čutim te,
  ko te ni!

Komentiraj pesem na forumu.
(6 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:34 - 29.10.2007

    Na popisan list pišem,
    da zapolnim še zadnje vrstice.
    Prostora je vedno manj.
    Besed je vedno manj...

    Beri dalje...
  • 19:35 - 13.09.2012

    Modro nebo,
    zelena trava,
    narava vsa je prepojena,
    z rimami zgoščena.

    Vsi bi le recitirali,
    Beri dalje...

  • 10:10 - 28.03.2006

    PO UGODNI CENI
    PRODAM
    SVOJO CENENOST
    NAJBOLJŠEMU
    PONUDNIKU
    IN SVETO KRAVO
    MOLZNICO
    GREŠNEMU KOZLU...

    Beri dalje...
  • 13:48 - 13.01.2007

    Ko solze govorijo, resnica boli,
    ostanek ljubezni in spomini na lepe dni,
    dejanja so odveč, srce trpi,
    in vsi že spijo, a te...

    Beri dalje...
  • 11:28 - 08.01.2006

    Krhek in utrujen je ta obraz
    pa vendar pravi:
    "O, danes bo lep dan.."
    In se pod roko odpraviva na sprehod
    Beri dalje...

  • 17:36 - 18.09.2006

    Prehodila polovico sva življenja,
    a v nama je ostal ljubezni čar
    iz naju kar naprej se gnete
    rojstvo mnogih ljubezenskih ...

    Beri dalje...
  • 08:57 - 29.12.2006

    Jezus gre po cesti,
    vsem je oproščeno.
    Pesku v puščavi,
    ljubimcem pod odejo.

    Beri dalje...

  • 14:04 - 12.11.2005

    Nora sem.
    Ali vsaj norim.

    spremembe neba
    sprejemam kot spremembe
    mojega smeha

    ...

    Beri dalje...
  • 12:34 - 30.07.2007

    Dan drsi preko množic ljudi, preko nasmejanih obrazov in žalostnih oči... Roka v roki se zgubi, naslednji trenutek potiho iz nje spolzi... Čas mi...

    Beri dalje...
  • 06:03 - 03.05.2008

    Beseda prekmurska, težko jo razumeš,
    Če od drugod si, če tam ne domuješ,
    Je pristna vesela, njim razum...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo