Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Čas, ki je Natisni Priporoči prijatelju
Od inema   

V vseh ognjih
     gorim,
v vseh vonjih
    dehtim,
v vseh oceanih
     bučim,

v vseh popkih
   brstim.

Tako sem edina,
le ti si z menoj
in trenutek
in sila,

ko trgajo se žile
in kipeča
razliva se kri,
ko srce v
utripih divje
nori,
ko do bolečine
globina
tebe žari,

takrat
ni več misli,
ne dneva, noči,

sem le jaz,
si le ti,

o, bog,

kako živim te,
   ko si
    in
kako čutim te,
  ko te ni!

Komentiraj pesem na forumu.
(6 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:57 - 03.06.2010

    Čistih jezer je vse manj na svetu
    le na višavju so tu in tam še,
    nekaj čistoče v solznem svetu,
    je ostalo v očeh mi, misleč ...

    Beri dalje...
  • 15:17 - 20.06.2006

    Črni mesec
    razbit v trku s tvojim oknom.
    Srebrne črepinje dežujejo
    v nežnem žvenketajočem ritmu.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:53 - 10.08.2007

    Raztresenih senc žaluzije postajaš
    brezbrižna počasi nasprotja potisne
    lase čez oči.

    Pretanke ...

    Beri dalje...
  • 11:25 - 12.11.2006

    Kolona ljudi se počasi premika.
    Nestrpnost kipi .
    Grozeči nemir valovi.
    Vzkliki v množici!
    Potrpežljivost ponikne. Beri dalje...

  • 16:20 - 23.11.2004

    Srečni lasje ki v vetru drhtijo in samotne tiste skale, ki ob morju gole leže, poslal sem pogled, čez daljne poljane slovesa, polomil ta dan, ukriv...

    Beri dalje...
  • 02:21 - 10.08.2011

    Skozi globine prihajaš
    daleč od ptic, ki resnično letijo
    in nosiš naročje neba.

    Nekaj v meni strašljivo...

    Beri dalje...
  • 11:14 - 12.07.2009

    Ko nastavi življenje ti laserske pasti
    - ti me le pokliči,
    jaz sem pravi detonator!
    Ko se izgubiš med živimi mejami v labiri...

    Beri dalje...
  • 12:19 - 16.08.2009

    Prišel sem k njej, poklonil sem ji rož,
    morda ji fant bom, postal njen mož,
    da mogoče utrgal njen bom cvet,
    ...

    Beri dalje...
  • 07:42 - 31.10.2007

    Lahko noč prijatelj moj,
    naj bo počitek in ne slovo,
    ko okno bom odprla,
    v tvoj ob...

    Beri dalje...
  • 21:27 - 21.02.2009

    Pesem Pot prava je vsaka sem napisal o tem, da si vsak poišče najlažjo pot, s katero pride do cilja!

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo