Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

duša zemlje Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a *Roberto*, v sobota, 06. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Nasmeh nebeški pravi mi,
da nekje me čakaš ti,
nasmeh,ki dušo mi bistri,
pa vendar čakaš name ti.

Čakaš me sedaj in glej,
senca pride od vselej,
pride do tvoje poti,
pride in te zbudi.

Pojdeva združena na pot,
pot ki pelje me od tod,
pelje me od te norosti,
večne vse te slabosti.

Srečna združena sedaj,
pesem pojeva si zdaj,
pesem vsem ljudem,
pesem vsem zverem.

Večna je modrina ta,
večna kakor mavrica,
večna sreča,večni mir,
večna ljubezen in klavir.

*Roberto*


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:55 - 04.08.2007

    Sediva v velikanski sobani
    Pred nama je miza z belim prtom
    Skozi soj sveč gledam tvoje oči ...
    Prinesejo predjed; prš...

    Beri dalje...
  • 21:12 - 22.01.2011

    Zagledal sem se tja,
    koder čipka hlačk se drži telesa,
    tvojega krasnega telesa
    ali tvojega stegna,
    kako ...

    Beri dalje...
  • 16:57 - 05.03.2008

    I can't believe you almost cried.
    You were looking at me like you gave up the fight,
    But I didn't want to; in a second...

    Beri dalje...
  • 17:58 - 29.09.2007

    Prepozno je trosil iz sebe želje                  ...

    Beri dalje...
  • 22:19 - 23.02.2010

    Kadar te vidim v sanjah,
    si malo meglen.
    Vidim obris, vem, da si ti,
    čeprav te ni.
    Kadar sva skupaj,
    Beri dalje...

  • 13:34 - 16.09.2005

    ..zrcalim zlomljeni nasmeh.. ..moja zrušena bit.. ..zajema le poraza uspeh.. ..v tem svetu..ki je mit.. ..odpiram vrata pogube.. ..v stolpnici z ne...

    Beri dalje...
  • 14:34 - 08.02.2006

    Ne vem, kaj lepo je življenje.
    Kar sta sreča in veselje.
    A da izvedel bi to,
    le moje skrite želje so.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:52 - 03.02.2005

    1.

    Ne vidim dobro,
    preveč se tema blešči.
    Kaj če bi prižgali Sonce?
    Ne gre, skrilo se je v omaro.

    ...

    Beri dalje...
  • 00:22 - 13.11.2004

    Dnevi dela bli so šteti,
    vse za grozdje so izvzeti,
    če se je splačalo neveš,
    preveč spiti ga nesmeš.

    Beri dalje...

  • 09:52 - 09.11.2007

    V tebi se sprožijo tempirane bombe.
    Zarišejo se tisočeri obrazi
    kakor gube na posteljnem pregrirnjalu.
    Tesnobne misli...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo