Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Življenje Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a brdavs, v ponedeljek, 18. jul. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Gledam prašno pot,
diham trepetajoče nebo,
potujem v vsakdan.

Gledam v nebo,
diham trepet vsakdana,
potujem po prašni poti.

Gledam v vsakdan,
trepetaje diham prah,
potujem proti nebu.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a isoncek, v 20-05-2008 11:48,
1. življenje
Ko sem prebrala Petrička, sem poiskala še par tvojih! 
Tale je super, blizu mi je po izrazu...Kje si pa bil 3 leta? 
No, jaz sem nova, šele od letos tuki gor! 
 
Kočijaž :) 8) 
PS: Vsekakor bom prebrala še ostale tvoje!
 

Objavil/a brdavs, v 02-06-2008 21:34,
2. življenje
3 leta nisem napisal ničesar... 
 
Očitno potrebujem velike pretrese v življenju, da se zganem na tem področju... Vsekakor so vse moje pesmice prišle na dan skoraj v taki obliki, kot so zapisane... 
 
Imam občutek, da jih je moja roka samo zapisala...
 

Objavil/a isoncek, v 03-06-2008 18:19,
3. življenje
Ja, Brdavs, vem... 
Se mi zdi, da so pesmi bitja, mi pa orodje. 
 
Kočijaž
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:59 - 27.04.2006

    Morje, našla sem se
    po delih.
    Sedaj pa platinasti šivi
    popuščajo času.
    Obup se je spajdašil
    s samoto.
    V tej deželi Beri dalje...

  • 19:36 - 15.06.2009

    Ponoči sem imela pesem.
    Precej natančno se spominjam
    kako sva se držali za roke
    v vročični lenosti.

    Smehljala s...

    Beri dalje...
  • 16:42 - 14.12.2006

    -izbrisano-

    ...

    Beri dalje...
  • 16:10 - 23.11.2004

    Vsa črna morja in vsi jezni vetrovi, utopite mi misli, odpihnite strast, naj ogenj požge, kar v meni živi, mi upanje daje,odpira oči.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:38 - 20.05.2008

    NE IZREŽEŠ.
    NE IZTISNEŠ.
    NE ZBLEDI.
    NE PREKRIJEŠ.
    NE ZRADIRAŠ.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:54 - 05.11.2005

    Je le eno sonce, center in v cenrtu Jaz.
    Jaz, beseda brez pomena, brez tipljivosti.
    Vse mineva, sonce potuje, Jazi živijo v slepoti ...

    Beri dalje...
  • 14:31 - 15.04.2006

    Monolitna tišina,
    samo najin dih,
    svet brez razsežnosti,
    misli v notranjem vesolju
    poplavljajo, raztapljajo
    besede, spaja...

    Beri dalje...
  • 18:14 - 17.02.2006

    Če bi lahko vrnila čas,
    ne vem, če bi hotela,
    še danes vidim tvoj obraz,
    ko zadela ga je strela,
    nisi vedel kod ne kam,
    z...

    Beri dalje...
  • 14:54 - 18.07.2006

    V želji kreativnega izbruha in ničimrnosti pišem.
    Pozdrav prijateljem obrabljenih metafor in zguljenih fraz,
    podajmo si roke, vsi mi, ki ...

    Beri dalje...
  • 18:11 - 27.05.2014

    Ta je za najbolšga prjatla, na žalost se ne poznamo več. slaba družba ga j pokopala, hočemo d se vrne nzaj! ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo