Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Življenje Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a brdavs, v ponedeljek, 18. jul. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Gledam prašno pot,
diham trepetajoče nebo,
potujem v vsakdan.

Gledam v nebo,
diham trepet vsakdana,
potujem po prašni poti.

Gledam v vsakdan,
trepetaje diham prah,
potujem proti nebu.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a isoncek, v 20-05-2008 11:48,
1. življenje
Ko sem prebrala Petrička, sem poiskala še par tvojih! 
Tale je super, blizu mi je po izrazu...Kje si pa bil 3 leta? 
No, jaz sem nova, šele od letos tuki gor! 
 
Kočijaž :) 8) 
PS: Vsekakor bom prebrala še ostale tvoje!
 

Objavil/a brdavs, v 02-06-2008 21:34,
2. življenje
3 leta nisem napisal ničesar... 
 
Očitno potrebujem velike pretrese v življenju, da se zganem na tem področju... Vsekakor so vse moje pesmice prišle na dan skoraj v taki obliki, kot so zapisane... 
 
Imam občutek, da jih je moja roka samo zapisala...
 

Objavil/a isoncek, v 03-06-2008 18:19,
3. življenje
Ja, Brdavs, vem... 
Se mi zdi, da so pesmi bitja, mi pa orodje. 
 
Kočijaž
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 23:44 - 06.08.2008

    Bilo je enkrat,
    ko je bilo tenko platno
    prihajajočega večera
    še čisto mehko.
    Vse dopuščajoče.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:24 - 13.05.2007

    Čakam jutro. Noč je še.
    Midva in sled večera.
    Zamrl zdavnaj je šepet
    ljubečega nemira.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:49 - 24.05.2007

    Prodala bi dušo,
    da bi se
    Ti
    izgubljal
    v meni...

    ...

    Beri dalje...
  • 06:38 - 30.06.2008

    Ne čudim se zakaj so moški
    ponoreti do deklin
    dobili so težko nalogo,
    a dan jim je samo en klin.

    Z njim suvajo ...

    Beri dalje...
  • 13:35 - 02.06.2007

    Ti si veter,
    sonce, dih;
    moja želja,
    moj prepih...

    ...

    Beri dalje...
  • 15:21 - 24.01.2009

    Se pesem neskončna v jutro rodi.
    Preplašna se včasih v neznano izgubi.
    Karkoli prinaša ta upa svetloba,
    s sabo...

    Beri dalje...
  • 14:53 - 06.12.2010

    Nimam te več...pika.
    Včasih boli, a sem velika.
    Le pridi spet k meni, ko te zamika.
    Nisem sovražnik, ne rabiš u...

    Beri dalje...
  • 13:03 - 04.07.2007

    Polnočno kradenje trenutkov
    ko te ne razumem in si daleč
    daleč proč od mojih rok
    nepričakovano skrčenih
    stiskajo...

    Beri dalje...
  • 22:03 - 15.04.2006

    Kdo izruval je vsa ta drevesa razmetana,
    da zemlja z njimi je postlana.
    Bil orkan je, al' velikani boj so bili,
    da srce njeno bi si ...

    Beri dalje...
  • 20:54 - 21.10.2009

    Potapljam ladje.
    Zlagam kocke.
    Ocvirek vržem psu.
    Permutiram.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo