Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Življenje Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a brdavs, v ponedeljek, 18. jul. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Gledam prašno pot,
diham trepetajoče nebo,
potujem v vsakdan.

Gledam v nebo,
diham trepet vsakdana,
potujem po prašni poti.

Gledam v vsakdan,
trepetaje diham prah,
potujem proti nebu.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a isoncek, v 20-05-2008 11:48,
1. življenje
Ko sem prebrala Petrička, sem poiskala še par tvojih! 
Tale je super, blizu mi je po izrazu...Kje si pa bil 3 leta? 
No, jaz sem nova, šele od letos tuki gor! 
 
Kočijaž :) 8) 
PS: Vsekakor bom prebrala še ostale tvoje!
 

Objavil/a brdavs, v 02-06-2008 21:34,
2. življenje
3 leta nisem napisal ničesar... 
 
Očitno potrebujem velike pretrese v življenju, da se zganem na tem področju... Vsekakor so vse moje pesmice prišle na dan skoraj v taki obliki, kot so zapisane... 
 
Imam občutek, da jih je moja roka samo zapisala...
 

Objavil/a isoncek, v 03-06-2008 18:19,
3. življenje
Ja, Brdavs, vem... 
Se mi zdi, da so pesmi bitja, mi pa orodje. 
 
Kočijaž
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:50 - 08.11.2006

    Sprejel sem njo kot darilo,
    jo dalo je vesolje mi
    verjetno sem se v ljubezni
    ravnal pravilno svoje dni.

    ...

    Beri dalje...
  • 06:08 - 15.07.2007

     

             SANJE

    Odkril sem  novo smer poti
    ne vodi gor me do p...

    Beri dalje...
  • 15:17 - 23.09.2008

    zapletaš se
    v migetanje vozlov
    stkanih v ranljivosti
    ponujene dlani
    vtkeš
    v zasejan nemir
    ...

    Beri dalje...
  • 13:07 - 25.10.2009

    V sebi čutim moč divjine....
    pustih step in divjih rek,
    vihravost takšnih želj me mine,
    ko me zadene njen pogled.

    Beri dalje...
  • 20:19 - 01.11.2007

    Ni težko biti kurba
    v tem klavstrofobičnem mestu.
    Njegove poti sem prehodila že
    najmanj dvaindvajest tisočkrat-
    vsaki...

    Beri dalje...
  • 12:40 - 10.02.2006

    Majčken in siv sem se usedel na rob tvoje samote
    In te gledal… majčken in siv, čisto tiho…
    Da te nebi zbudil…

    Beri dalje...

  • 00:11 - 20.04.2005

    Bi res lahko zaživela najlepšo pravljico?
    Bi nama uspelo združit nebeški duši?

    Bi se ljubila do zadnjega diha,
    Beri dalje...

  • 19:43 - 14.01.2010

  • 23:59 - 14.09.2009

    ha-es-de-pe-a
    u-em-te-es-ge-es-em
    ha-es-u-pe-a

  • 01:21 - 08.11.2009


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo