Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Življenje Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a brdavs, v ponedeljek, 18. jul. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Gledam prašno pot,
diham trepetajoče nebo,
potujem v vsakdan.

Gledam v nebo,
diham trepet vsakdana,
potujem po prašni poti.

Gledam v vsakdan,
trepetaje diham prah,
potujem proti nebu.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a isoncek, v 20-05-2008 11:48,
1. življenje
Ko sem prebrala Petrička, sem poiskala še par tvojih! 
Tale je super, blizu mi je po izrazu...Kje si pa bil 3 leta? 
No, jaz sem nova, šele od letos tuki gor! 
 
Kočijaž :) 8) 
PS: Vsekakor bom prebrala še ostale tvoje!
 

Objavil/a brdavs, v 02-06-2008 21:34,
2. življenje
3 leta nisem napisal ničesar... 
 
Očitno potrebujem velike pretrese v življenju, da se zganem na tem področju... Vsekakor so vse moje pesmice prišle na dan skoraj v taki obliki, kot so zapisane... 
 
Imam občutek, da jih je moja roka samo zapisala...
 

Objavil/a isoncek, v 03-06-2008 18:19,
3. življenje
Ja, Brdavs, vem... 
Se mi zdi, da so pesmi bitja, mi pa orodje. 
 
Kočijaž
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:52 - 04.12.2005

    Vsak tip pravi mi:"o dobra beyba si!"
    tega se zavedam,
    s svojimi čari druge izpodjedam.
    Okoli tipov se vijem,
    okoli...

    Beri dalje...
  • 18:53 - 06.10.2008

    človeK
    Krik. Krikniti. Kričanje...
    1492
    Če bi ded naš ne grešil...
    3000 € za krpanje himna.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:37 - 14.01.2008

    kapljajo...
    z robu opečnate rame.
    Solze neba
    ujete na trepalnicah krošenj.
    Solze neba
    ...

    Beri dalje...
  • 06:48 - 22.09.2008

    Letni časi hitijo skozi mene
    bistrijo dušo mi in moj razum
    od rojstva z njimi sem v povezavi
    a zdaj poslavlja se telo in moj...

    Beri dalje...
  • 10:58 - 14.06.2007

    rdeča,zelena,rumena,
    nova je zvezda rojena.
    modra, roza, rdeča,
    v duši se skriva sreča.

     

    ...

    Beri dalje...
  • 19:29 - 05.05.2005

    Zapuščam svoj stol. Zapiram vrata.
    Veter me odpihne na oblak.
    Ni kisika. Nebo duši. Dno polno blata.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:00 - 02.05.2011

    Moje srce je tvoje,
    predala sem se ti,
    zdaj pa te tu ni,
    brez tebe mi na jok gre.

    Rada s tabo bi lepe trenutke ...

    Beri dalje...
  • 22:21 - 18.08.2007

    držiš se mojega telesa in ječiš
    odrinem te da padeš vznak
    gledaš me s tistimi širokimi črnimi ze...

    Beri dalje...
  • 20:30 - 16.01.2010

    strmim v belino
    vedoč da bo trmasta
    molčala

    zadnje čase
    prostituiram črke
    od osmih do štirih 

    Beri dalje...
  • 13:22 - 27.03.2005

    Gledaš vame vprašujoče,
    kaj oči ti moje povedati želijo,
    kaj v njih pogledu boš iskala,
    kaj našla boš v globini temnega tolmuna,
    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo