Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Življenje Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a brdavs, v ponedeljek, 18. jul. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Gledam prašno pot,
diham trepetajoče nebo,
potujem v vsakdan.

Gledam v nebo,
diham trepet vsakdana,
potujem po prašni poti.

Gledam v vsakdan,
trepetaje diham prah,
potujem proti nebu.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a isoncek, v 20-05-2008 11:48,
1. življenje
Ko sem prebrala Petrička, sem poiskala še par tvojih! 
Tale je super, blizu mi je po izrazu...Kje si pa bil 3 leta? 
No, jaz sem nova, šele od letos tuki gor! 
 
Kočijaž :) 8) 
PS: Vsekakor bom prebrala še ostale tvoje!
 

Objavil/a brdavs, v 02-06-2008 21:34,
2. življenje
3 leta nisem napisal ničesar... 
 
Očitno potrebujem velike pretrese v življenju, da se zganem na tem področju... Vsekakor so vse moje pesmice prišle na dan skoraj v taki obliki, kot so zapisane... 
 
Imam občutek, da jih je moja roka samo zapisala...
 

Objavil/a isoncek, v 03-06-2008 18:19,
3. življenje
Ja, Brdavs, vem... 
Se mi zdi, da so pesmi bitja, mi pa orodje. 
 
Kočijaž
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:52 - 05.07.2005

    Kaplje mi polzijo po obrazu,
    naj se igrajo solze,
    naj se igrajo žalost.
    Vpijam vase razjokano nebo,
    čutim to veliko nežno rok...

    Beri dalje...
  • 14:15 - 13.09.2006

    Kratek stik v moji glavi,
    roke izvajajo nek čuden ples,
    kolena izgubljajo moč,
    ustnice padajo na brado.

    In oč...

    Beri dalje...
  • 03:08 - 07.01.2006

    Dolgo, zelo dolgo sem te iskal,
    sreča, kje bila si skrita ?
    Končno sem našel te,
    v dotiku, nasmehu, v njenih očeh.

    ...

    Beri dalje...
  • 23:15 - 14.01.2008

    Že na vse zgodaj
    me zadušenost zbudi
    tako močno si na meni
    Pa se v tvoje trepalnice zazrem
    ko v...

    Beri dalje...
  • 09:57 - 09.10.2009

    Potrebovala sem
    bolečino pogleda
    upadlo lice in
    dotik roke starca
    z umazanim plaščem
    pred razpa...

    Beri dalje...
  • 18:55 - 03.11.2008

    Dlake poganjajo iz mojih nog.
    Nevem zakaj so tako goste.
    Tako črne.
    Srbi me vsak milimeter telesa.

    <...

    Beri dalje...
  • 09:38 - 23.12.2004

    Veter pihlja,
    tiha je noč,
    le korak
    odmeva tja v vas.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:22 - 18.11.2006

    svinjsko pretvarjanje.
    manipulacija
    in pranje možganov
    do presežka meje razuma.
    glej, kruha ni,
    ni moči.....

    Beri dalje...
  • 08:38 - 14.03.2005

    Stojimo pred izložbo in gledamo...sanjamo, kaj vse bi imeli.
    Stojimo, nemični kot lutke, tam za steklom, v svojih lepih oblačilih.
    Z vsak...

    Beri dalje...
  • 19:17 - 04.07.2009

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo