Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Razvajanje. Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

Kaplje mi polzijo po obrazu,
naj se igrajo solze,
naj se igrajo žalost.
Vpijam vase razjokano nebo,
čutim to veliko nežno roko.

Lasje se kapljam ne upirajo.
Poležejo se in odpočijejo
na prerojenem obrazu.
Kot bi me razvajala
neskončna narava.

Pogledam v nebo.
Rumena ognjena krogla
se že pripravlja na nasmeh.
Konec nežnega crkljanja dežja.
Že čutim božajoče žarke.

Ni še konec.
To je najlepša terapija.
Prepuščanje naravi.
Odenem se v mavrični lok.
Prerojena in hvaležna.

Komentiraj pesem na forumu.
(4 komentarjev)






Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 23:00 - 31.01.2005

    Vihar je prišel v moje življenje,
    a odnese iz njega vse to trpljenje.
    Mislila sem, da bo sonce posijalo
    a se naenkrat vsega je zb...

    Beri dalje...
  • 17:35 - 23.01.2011

    Polegnem te nase,
    te rasprostrem po sebi,
    po celem telesu te čutim,
    kakor, da se koža v kožo preliva,
    tv...

    Beri dalje...
  • 04:46 - 25.01.2006

    Rad metulj bi bil,
    ki bi krhkih kril poletel
    do sonca in nazaj,
    ter sedel na tvojo dlan.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:21 - 17.03.2005

    In ko bi ljubezni ne imel,
    sem nič!
    Nimam ljubezni,
    ...

    Beri dalje...
  • 19:34 - 08.06.2008

    Rojevam samo sebe
    brez popadkov potiskam
    s solzami močim ... ?
    Ne vem kam naj stopim ?
    V robidje zaple...

    Beri dalje...
  • 19:36 - 24.02.2011

    Prinašaš dih pomladi,
    svetlobo dneva,
    moč noči,
    sanje.

    Si resnična kot sonce,
    žarki ki te božajo,
    ...

    Beri dalje...
  • 21:32 - 20.12.2004

    Gledam ga starčka,
    nebogljenega in samega,
    kako prazno zre preds
    in z mislimi kaj vem kje….
    Ali res mora biti tako,
    Beri dalje...

  • 09:21 - 19.08.2006

    Si pesnik? Si poet?
    Si drzneš smeti?
    Si uokvirjaš minevanje in kapljaš v slast?
    Si sploh še Č...

    Beri dalje...
  • 23:08 - 03.07.2008

    V šoli se uči,
    a v devetem se trpi,
    so eksterci,
    so težave,
    tud za nas,
    ta brihtne glave.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:20 - 11.09.2006

     

    Ti si zarek,
    ki me zjutraj zbudi,
    ki te cutim ob sebi,
    ko v meni vse se spi.

    Ti si zelja, Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo