Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Živeti Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a enasm, v petek, 17. jun. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Samo diktaturo poznam,
živeti drugače ne znam.
Se učim ljubezen sprejemati,
jo dajati,
brez strahu,
da spet sprejeta, zavrnjena bo!
In se zavem,
kako malo vem.

Kdo mi bo povedal,
naučil me,
ne ubijaj sebe,
povej, izpolni željo,
pozabi pričakovanje,
to razočaranje je.
Kako govoriti, povedati,
brez strahu, da koga ranila bom,
da ne bom spet sebe ranila,
ta del sebe ubila.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:10 - 28.07.2007

    še zadnji
    dvomljivi
    glasovi,
    poslednje
    prošnje
    že davno

    ...

    Beri dalje...
  • 00:31 - 18.10.2006

    V kotu star klavir igra mi znano melodijo, 
    ki v meni zbudilo je nemir, spomin na hudo bolečino.
    Na kolenih prosim, molim, d...

    Beri dalje...
  • 06:53 - 08.09.2008

    Nisem plesalka,
    pa plešem.
    Nisem vseznalka,
    a vem.
    Potrlo me je,
    pa ne jočem;
    rada bi že,<...

    Beri dalje...
  • 21:26 - 10.05.2007

    Pelinov čaj,
    da pozdravi se želodec,
    mi usoda skuhala je.
    Toliko grenčine sem že popila,
    da se mi upira.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:24 - 09.05.2005

    Potrta sem,
    v sebi strta.
    Sto koščkov
    razletenih
    in jaz vmes,
    na razbeljenih
    kolenih.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:24 - 13.01.2006

    Ne nisem
    preglasna
    in se ne
    ponavljam
    ko čez soline
    odmevam
    da sva


    ...

    Beri dalje...
  • 14:16 - 08.04.2006

    Rekel si,da enkrat
    srečala bom to ljubezen,
    za katero pravim ,da je ni.
     
    Rekel si,da me bo sezula,
    in bosa tekala bo...

    Beri dalje...
  • 09:57 - 03.06.2010

    Čistih jezer je vse manj na svetu
    le na višavju so tu in tam še,
    nekaj čistoče v solznem svetu,
    je ostalo v očeh mi, misleč ...

    Beri dalje...
  • 19:16 - 03.12.2005

    Ljubljani se duša ugreza v ure
    oči si pomaneš že reka preteče
    stoletja pred sabo pustiš zgodovini
    s sekundo vsvetli te v blisk pozab...

    Beri dalje...
  • 22:03 - 06.04.2006

    Zelenordeči odsevi
    v prvih pomladanskih lužah
    rišejo cvetove cest

    že diši pomladni žafran
    na levi strani avtobusa

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo