Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Živeti Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a enasm, v petek, 17. jun. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Samo diktaturo poznam,
živeti drugače ne znam.
Se učim ljubezen sprejemati,
jo dajati,
brez strahu,
da spet sprejeta, zavrnjena bo!
In se zavem,
kako malo vem.

Kdo mi bo povedal,
naučil me,
ne ubijaj sebe,
povej, izpolni željo,
pozabi pričakovanje,
to razočaranje je.
Kako govoriti, povedati,
brez strahu, da koga ranila bom,
da ne bom spet sebe ranila,
ta del sebe ubila.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:18 - 04.12.2008

    V prebelo noč dihajo tihi soneti.
    Zares jih nikoli ne bom napisála;
    kar v njih trepeta, sem že zdavnaj predala,
    ...

    Beri dalje...
  • 22:16 - 27.02.2006

    Dandanes, na vsakem koraku
    In vogalu, preži nad nami nekdo,
    Ki točno ve, zakaj imamo,
    Na primer vodo v kolenu.
    V trentku, o...

    Beri dalje...
  • 19:08 - 26.02.2007

    Sveže nebo se je zlilo
    z gerbero na obrazu
    in ti si padla v dan,
    ko si bila zvonik v morju.
    Jagnje in ris
    sta ...

    Beri dalje...
  • 20:09 - 26.03.2011

    Prijarelji smo se dobili,
    praznik skupaj proslavili,
    na terasi smo sedeli,
    jedli, pili, in govorili.
    Beri dalje...

  • 14:55 - 18.12.2004

    Ko boš lačna ujeda
    zagrizla v meso,
    to rdečo gmoto,
    ki včasih je bilo srce, 

    ...

    Beri dalje...
  • 15:23 - 25.01.2008

    Mrak je
    in žge me v porah
    trpko tih večer.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:24 - 04.07.2007

    Na postaji stojiš
    v novemberski noči.
    S kovčkom v rokah
    čakaš na vlak.

    Na postelji sedim,
    ...

    Beri dalje...
  • 11:01 - 21.08.2009

    Polzim v neskočnost brezupa...
    Ni je, a si jo želim.
    Vse je le neskončen utrinek enega samega trenutka,
    ki se v...

    Beri dalje...
  • 12:15 - 04.02.2007

    Jutro prineselo novi je dan,
    no pa vendarle ni tako strašen,
    kot se mi je zdel včeraj-
    lep je.
    Torej, naj si ...

    Beri dalje...
  • 19:29 - 08.06.2008

    Tečem, da bi ujela rep
    že dolgo nazaj,
    ko so izdelali umetno vabo.
    Obrisi so kristalno jasni.
    Iz teme...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo