Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Za Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a premo123, v četrtek, 04. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a Providence, v 31-10-2007 23:54,
1. za slavo naroda
Pesem o domovini, kot taka lepa, zna seči do živega - a kje je domovina??? Kdo izmed mlajših generacij še čuti ta pojem v srcu, kot smo ga čutili mi, ki smo odraščali še v YU? Danes pa mi gre po glavi samo še tista Cankarjeva misel: O, domovina, ti si kakor vlačuga: kdor te ljubi, ga zasmehuješ! 
Tole pesem bi pa veljalo poslati Jelinčiču, čeprav je trenutno najbrž že dovolj vesel ... (S tem ne mislim nič slabega!) 
P.
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:17 - 10.09.2009

    pordelo sonce
    nategne senco bora
    vse do brisače

    ...

    Beri dalje...
  • 20:03 - 13.12.2004

    Boli,
    tako prekleto boli,
    vsakokrat ko odhajam.
    Se trgam iz objema,
    te trgam iz srca,
    znova in znova,
    poznana bolečin...

    Beri dalje...
  • 21:50 - 18.03.2007

    Če sonca ni,
    od kod to hrepenenje,
    ki v srcih burno
    nam kipi in vre?
    Od kod v očeh,
    mladim to žarenje,
    ...

    Beri dalje...
  • 12:29 - 28.08.2009

    Plesnive črne jabolke v kastilščini,
    iščejo diamante pri Inuitih,
    v majevski poplavi hiš, s slamo kritih,
    ...

    Beri dalje...
  • 14:39 - 01.05.2008

    Teptam, ko hoče na plan
    divja želja po tebi.
    Kot plevel se tvoja bit
    razrašča po vsaki celici
    mojega telesa...

    Beri dalje...
  • 14:55 - 19.05.2011

    Parkerjevo pisalo,
    veselja je dalo.
    Majhno darilo,
    čudovito posvetilo.

    Hvala gospod Parker,
    Beri dalje...

  • 07:22 - 27.09.2006

    So leta se zvrstila mi
    v eno dolgo črto,
    kot reke nepoznana pot
    so me vodili kruto.
    Vsaki dan je bil enak
    ...

    Beri dalje...
  • 08:05 - 22.07.2008

    Hudičevo seme si vame vsadil,
    tiho, počasi in nežno si to naredil,
    zdaj raste in se širi po mojem telesu,
    lepo mu je kot v d...

    Beri dalje...
  • 14:15 - 28.05.2010

    Čuden občutek je
    ko govoriš s srcem
    takrat, ko ne bije več
    kot da bi dva tujca
    zašla na isto pot
    ...

    Beri dalje...
  • 22:14 - 07.12.2008

    Cel dan bluzim že
    kaj je to da poberem se ne
    zanemarjena zgornja glava je
    nič ne de da očisti se

    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo