Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Samo ti Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Aniette, v ponedeljek, 13. jun. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Samo ti.
Moja zvezda danica.
Moja radost in bolečina.
Samo ti v mojem srcu si.

Jutro gleda izza okna,
sonce nežno po obrazu boža,
ptice pevke nežno mi igrajo,
mojo misel k tebi pripeljajo.

Samo ti.
Edino ti v mojih mislih si.
Edina stvar ki me nasmeji.
Samo ti.

In ko se zvečer ovijem v odeje sanj,
nežno zavonjam moč noči,
zaplavam z mislimi v onostran,
slišim še tihi glas in besedo,
rad te imam.

Tvoj glas me v spanec popelja,
vem, da samo ti ob meni si.
Samo ti v mojem srcu bivaš,
samo ti.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:42 - 09.04.2005

    Moje srce gre naprej
    in z njim grem jaz.
    Po svoji poti,
    soncu naproti.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:07 - 28.01.2008

    V temi...
    Globoko v temi se prične...
    Kjer tišina vladuje,
    Noben ne pričakuje,
    Da v njej bojev...

    Beri dalje...
  • 07:13 - 08.04.2006

    Že kr nekaj časa je minilo,
    veliko vode medtem se je prelilo
    odkar na tem portalu sem pesmi pisal,
    pa vse sorte sem v njih orisal! Beri dalje...

  • 15:01 - 27.01.2007

    V prazni sobi počivajo njene misli,
    sonce se trudi osvetliti prah na tleh
    in prazne oči zrejo v tla.

    Ni ga več,
    ...

    Beri dalje...
  • 10:59 - 07.05.2007

    Daj, le nocoj ostani z mano!
    Nikar ne hodi v večer meglen.
    Kar je začeto in nedokončano,
    kot »da« je, ki na pol ...

    Beri dalje...
  • 10:20 - 22.02.2009

    Budi se jutro.
    rodil se dan,
    prebuja se narava,
    pokukal zvonček je zaspan...
    med redkimi je prvi sam...

    ...

    Beri dalje...
  • 20:43 - 14.07.2008

    Obračam besede. Kapljajo iz mene.
    Napišem - prečrtam. Zradiram, pustim.
    Kako naj pobarvam jo, da ne ovene
    prezg...

    Beri dalje...
  • 22:13 - 07.02.2008

    Vezenina obrisa
    tvoje prisotnosti.
    Vsega kar si.
    Režem te
    iz spomina,
    trgam na koščke
    tvojo k...

    Beri dalje...
  • 11:00 - 30.12.2004

    Nisem dovolj močna,
    še vedno lebdim,
    nimam miru,
    sama ne vem za čim
    to tako hlepim….

    ...

    Beri dalje...
  • 19:01 - 13.02.2007

    Ob misli na te
    mi poskoči srce
    rdečica preplavi mi lica
    in kri se pretaka
    kot potoček bistri
    sredi polja
    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Na strani je trenutno 1 gost
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo