Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

slovo 101. Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a emily, v nedelja, 12. jun. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Lepo spi moja mala
Ne vem komu danes ponujaš noči
Ne vem komu loviš poglede v ovratnik
Niti kje stopaš, niti kam greš
ko si sama ponoči

Zdaj se več ne spomnim
kako diši tvoja koža
ali kakšna je na dotik

Tako včasih
ko so zvezde kot solze
in se siplejo v moje naročje
si jih želim vpletati v tvoje lase
in čakati
da se bodo kot magma
razlili po mojem spominu
Želim si poljubljati tvoj vrat
in ti zašepetati kaj osladnega na uho
Ali pa samo ležati s tabo v naročju
Rože ti rastejo na bokih
ne morem jih več trgat

Ne vem
pred kom danes skrivaš oči
in komu rišeš svoje solze

Samo bežna misel si,
našla sem tvoje verze
v svojih pesmih

brez tebe, mala,
sem brez navdiha
Lahko noč.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:38 - 21.12.2006

    prisluškujem nebu
    bolj malo pove

    samo rožmarin
    in njegov bolestni vonj
    ki odnaša

    ...

    Beri dalje...
  • 19:37 - 24.01.2007

    ljudje pozabljajo.
    jaz ne pozabim.
    zažrem se v kos življenja s kremplji,
    zarastem svoje korenine,
    pijem žile pretekl...

    Beri dalje...
  • 15:27 - 26.06.2007

    Polomi me. Z besedami o intelektualnem niču in lepem vremenu, brez besed o dvojini.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:52 - 16.10.2009

    Tiho na osojni strani
    gozda gine hrast.
    Dan na dan mu grmičevje
    tiho krade rast.

    Tiho poleg njega v zemlj...

    Beri dalje...
  • 13:58 - 20.12.2008

    Neuresničene so želje,
    da sneg pobelil mojo bi poljano,
    da ugledal sneženo bi Ljubljano...
    ob Božiču da nasulo bi znežink...

    Beri dalje...
  • 08:24 - 25.01.2006

    Že toliko besedi
    na ta račun izrečenih,
    napisanih je bilo.

    Pa to samo v človeku je,
    čas leti takrat,
    ko primankuje nam ga...

    Beri dalje...
  • 08:11 - 02.02.2010

    Iz sobe v sobo
    pa še nazaj,
    preveva me spoznanje,
    da je v vsakem kotičku
    mojega domovanja
    kakšna ...

    Beri dalje...
  • 18:08 - 05.06.2010

    Le s teboj tiste mesece,lepo mi je bilo.Le s teboj sem tedaj smejala se.Le s teboj počutila lepo sem se.

    Le s teboj hotela biti sem,...

    Beri dalje...
  • 07:02 - 03.11.2006

    Zbogom ljubi moj,
    sedaj je čas, da izpustim ti roko,
    zbogom ljubi moj,
    pljub moram dati ti v slovo.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:30 - 06.09.2007

    trepetanje
    tvoja topla dlan
    na njej mrtev metulj
    še včeraj
    je bil najina sreča

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo