Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Peč mojih sanj... Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

Vedno, ko sanjam čokoladne hiške,
pristanem v veliki ognjeni peči.
Postanem oglje,
s katerim rišem solze po sledeh korakov.
Postanem prah,
s katerim meglim si pot do oblakov.
In sanje ostanejo pravljica.

Dvema je uspelo ugrizniti vanjo,
poslušati čokolado, ki se raztaplja v očeh.
Pregnala sta kačo...
Scvrla se je v lastnem ognju strasti.
Jaz pa za trenutek sanjam čokoladno hišo
in že voham dim mojih izgorelih kosti.
Kako naj vstopim v sanje in hkrati preživim?

Komentiraj pesem na forumu.
(2 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:42 - 22.01.2007

    Vedno potujem.
    Tudi kadar sediva
    in me gledaš v oči
    potujem.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:30 - 02.12.2008

    vcasih me spomin zanese tja,
    kjer sem kot otrok se igral,
    ko sem, kot nebogljenec,
    veselo po travnikih skakal. ...

    Beri dalje...
  • 09:55 - 24.03.2006

    Želel bi živeti v mestu,
    kjer se čas ne meri v intervalih
    časa vožnje mestnih avtobusov,
    kjer se večer ne pričakuje
    s skrbjo na...

    Beri dalje...
  • 17:56 - 21.05.2007

    Hoditi ob tebi, je kot hoditi po s soncem obsijani obali.
    Plesati s tabo je kot ležati na z mesečino obsijani obali
    in sanjati z o...

    Beri dalje...
  • 09:54 - 07.09.2008

    Poglej ta svet,
    preveč široko vprašanje.
    Poglej sebe,
    na meji razuma.
    Poglej me,
    ti si bedak.

    ...

    Beri dalje...
  • 05:45 - 17.10.2006

    Zvezdni utrinki, le kaj povedo?
    Tebi in meni govorijo glasno!
    Zaželi si željo,povej jo na glas,
    naj sliši se v noč, Beri dalje...

  • 21:03 - 02.10.2007

    Rad opazujem žejne živali,
    Kako izginjajo v drhteči vodi.

    Ko sem bil mlajši se je na gladini
    Kdaj pa kdaj zas...

    Beri dalje...
  • 22:15 - 07.05.2005

    Mami...
    Tale pesem, tale je zate.
    Zate, eno in edino.

    Ne vem kje naj začnem.
    Gledala sem albume...
    Vse te slike.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:18 - 04.07.2006

    Na kruh si
    namažem
    zvezdni utrinek
    poln
    črnih saj
    usedline,

    ...

    Beri dalje...
  • 18:30 - 15.02.2011

    Sede na travniku,
    sva skupaj sedela,
    leže na postelji,
    sva se ljubila.

    Vedela sem,
    da vse na svetu je moj...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo