Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Izbira. Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

Sedim na odprtini mojega življenja.
Izločam balast.
Čas je že, da se znebim smradu,
ki vije mi iz pogleda in besed.

Razlog je poznan. Ni skrivnost.
Kar telo ne potrebuje, se spodobi, da izloči.
Česar duša ne sprejme zase, je prav, da od sebe loči.
Zastrupitev.
Odvajalo.
Klistir.
Mora priti do izpraznitve.
Mora priti do ločitve.
Alternativa: smrt (duševna ali fizična).

Komentiraj pesem na forumu.
(4 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:22 - 27.05.2008

    Gibanje pospešeno na minus kvadrat,
    se po pravokotnikih vrti, vrti.
    Potovanje mušic,
    neizmerljivih desnic in ...

    Beri dalje...
  • 23:15 - 02.10.2007

    Nisi povedala temu dekletu,
    ki je zgubljeno padlo med ljudi
    kot mrtvo seme v razo polja,
    da je to stoodstotni pekel
    vseh p...

    Beri dalje...
  • 06:19 - 19.07.2005

    Kuhal mi boš brez oblek,
    vzbujal boš živalski tek,
    da obližem tvoj trepet,
    da narišem tvoj skelet
    na razkošno okro...

    Beri dalje...
  • 15:04 - 17.04.2006

    Šepet davnih bogov
    v krošnjah dreves,
    eho minulih časov, nebo pa sivo,
    pripravlja se dež. Gozd.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:34 - 05.03.2005

    Galaksija.
    Triljon planetov pleše v očeh.
    Neskončne daljave nas ločujejo
    od morda
           &nb...

    Beri dalje...
  • 18:03 - 25.05.2009

    ...

    Beri dalje...
  • 16:38 - 10.06.2005

    Izvabi nasmeh,
    naš kuža - kepica dlak,
    vsakič, ko kihne.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:43 - 05.11.2004

    Čakam, da se začne zdraviti mi srce,
    in sprašujem se, če veš kako hudo mi je.
    Ni še minil niti trenutek, da bi pozabila,
    čeprav s...

    Beri dalje...
  • 03:39 - 07.02.2009

    Le zakaj si  v mojih sanjah in v njih me preganjaš?
    Zakaj si v mojih mislih kjer vlada kaos?
    Kjer vlada neskončna ljub...

    Beri dalje...
  • 11:51 - 19.02.2009

    Objemi me nežno, objemi
    in drži. Obljubi mi sanje iz raja.
    S poljubom ognjenim vzemi
    dah mi iz usten. In pusti,...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo