Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

ženska z avtobusa Natisni Priporoči prijatelju
Od Matraunk   

ah moja frizura že dolgo ni več namazana s cukrom in vodo
zjutraj sem si nabila šminko kot konj kopito
lepa bom lepa sem bila bi super ah on
ne smem preveč jesti nisem konj mrzli zrezek od včeraj

otrok se šola tretji razred osnovne šole jutri je roditeljski
vse gre kot mora v niansah v odtenkih moje življenje disklesija
samo še šminko si nabijem in puder na moj obraz

odhajam in že sedim na sedežu kosovelovih integralov
avrigalna formula delam osem ur na dan lepo ni sem pa jaz
nisem velika in zato vstanem kot ptica vzletim strojnikov
na splošno ne kritiziram mačke imam rada jih božam

her name is rio and she dances in the sand
kako sva poslušala duran duran še danes se lepo oblečem
pred delavci je treba in stroji so lepe tovarne

problemov nimam čeprav sem nora lutka hiš
varčujem za otroke in škatlo ličil

Komentiraj pesem na forumu.
(1 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:42 - 14.06.2007

    Narekuješ  trnovje okoli srca.
    Stiskaš in režeš.
    Šepetaš vbod, za vbodom.

    In s...

    Beri dalje...
  • 16:25 - 07.11.2004

    "Vrag pocitraj",se krčmar jezi, "kdo razume danes še ljudi? Prej sem točil vsem do risa, zdaj od muke se mi kisa"....

    Beri dalje...
  • 17:24 - 16.03.2008

    Svet tišine,
    tihi, a vendar nemirni svet.
    Riba priplava k drugi
    in jo vpraša:
    "Ti je všeč...

    Beri dalje...
  • 17:34 - 15.04.2006

    Srečala sva se, ko sem ugašala
    razbolene sence modrih lilij,
    ki so se pogrezale v zemljo
    in me vlekle na rob,
    z nasmehom si nap...

    Beri dalje...
  • 16:13 - 16.01.2008

    Ne sprašuj me,
    zakaj to zgodilo se je!
    Ker to prišlo je kar tako,
    da sedaj več nevem kje imam ...

    Beri dalje...
  • 09:04 - 05.09.2008

    Mi smo mali strahci, Bavke iz kleti.
    Iščemo otroka, ki se nas ne boji!
    Tukaj je obljuba, zdajle vam jo damo,
    če...

    Beri dalje...
  • 22:28 - 14.12.2004

    Bla bla bla...

    Stopajoči počasni koraki,
    žvenket in pazlivi pogled,
    rdeča oprema z puhom odet...

    Beri dalje...
  • 08:15 - 24.02.2012

    Bolj globoka je soteska
    višja gora je nad njo
    isto se dogaja duši,
    kako prežeta je v telo.

    Srce je...

    Beri dalje...
  • 09:10 - 28.06.2007

    ko zaprem oči
    in se te narahlo dotaknem
    je

    in nikoli več ne bo enako

    ...

    Beri dalje...
  • 01:07 - 22.06.2008

    Nočem umirat svojega življenja tako.
    Nočem se amerikanizirat, drogirat, definirat.
    Kva hočem?
    Se sprašujem? s...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo