Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Kaos reda Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

Krik. Kričanje. Nemo gledanje v sence zidov.
V megli dišečega življenja le nasmeh. Vesel.
Indiferenca. Ignoranca. Nekonsistenca. Strah.
Rušimo ideale, stereotipe. Premikamo okvir.

Upor. Brišemo prah. Iščemo bistvo. Morda resnico.
Dvigujemo sence. Odpiramo podstrešja.
V dimu dišečega življenja. Ki dušljivo smrdi.
Odpiramo okna. Zračimo svet. Barvamo cvet.

Nemo zremo v razpoke zidov. Vtikamo vanje prah.
Se smejimo. Celimo rane. V megli belih sanj.
Perje frfota, oblaki se raztreščijo. Realna tla.

Izgubljeni človek zre v luno in tuli vanjo. Kje sem?
Hoče le domov. Kje so tisti dišeči, rožnati oblaki,
ki rušili so svet? Izbljuvamo sanje. Smrdimo. Jok.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)






Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:30 - 21.10.2011

    Samotne misli, ko niti sam neveš,
    skrenejo s poti mislim vsakodnevnim.
    Ko ne želiš si več lepote, sreče in ljubezni,
    čustva ...

    Beri dalje...
  • 22:54 - 31.10.2004

    Razprla je krila
    Drobna bela ptica
    nežen utrinek srca
    zaplula je bela ptica
    preko sinje modrega neba

    ...

    Beri dalje...
  • 16:21 - 04.07.2008

    Lepo te je poznati
    Do vršičkov tvoje biti
    Zadnje vlaknine čutnosti

    Slečem oblačila sramežljivosti<...

    Beri dalje...
  • 22:19 - 17.04.2009

    Krilat samec sem zdaj,
    z mokrimi krili,
    komaj da se da leteti z njimi.
    Zrak je čist, lahko zbežim,
    vedno...

    Beri dalje...
  • 13:32 - 12.09.2008

    Ne veš, da dihati ne znam več,
    ne gledati s srcem, ker ljubezen
    spet nosi žalostni obraz!
    Si zdaj srečen, ko me...

    Beri dalje...
  • 21:36 - 30.03.2007

    Zakaj stran s tišino, saj ni nič narobe.
    Zakaj ni to lepo,
    vsa ta megleno bela praznina.
    Kar izgubi se pred očmi, ...

    Beri dalje...
  • 07:06 - 30.11.2005

    S teboj bi plesala......od jutra do čeri,
    s teboj bi lebdela.......od neba do noči,
    s teboj bi verjela........od dna do konca dni.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:11 - 02.07.2008

    V trenutku nemoči I


    Iz njegovi oči je sijalo sovraštvo,
    Z vsako kretnjo je hotel pokazati nestrinjan...

    Beri dalje...
  • 22:50 - 17.04.2009

    Ko sem slabe volje,
    se je težko pogovarjati.
    Vlečem se na
    prijetnejše plasti,
    a sem pretežak.
    Bes...

    Beri dalje...
  • 14:59 - 20.09.2008

    Osamljena v prenatrpanem svetu
    hiti po neskončni poti.
    Premočena od solz in potu
    drvi tegobam naproti.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo