|
|
Kaos reda |
|
|
|
Od Amadeus
|
|
Krik. Kričanje. Nemo gledanje v sence zidov. V megli dišečega življenja le nasmeh. Vesel. Indiferenca. Ignoranca. Nekonsistenca. Strah. Rušimo ideale, stereotipe. Premikamo okvir.
Upor. Brišemo prah. Iščemo bistvo. Morda resnico. Dvigujemo sence. Odpiramo podstrešja. V dimu dišečega življenja. Ki dušljivo smrdi. Odpiramo okna. Zračimo svet. Barvamo cvet. Nemo zremo v razpoke zidov. Vtikamo vanje prah. Se smejimo. Celimo rane. V megli belih sanj. Perje frfota, oblaki se raztreščijo. Realna tla. Izgubljeni človek zre v luno in tuli vanjo. Kje sem? Hoče le domov. Kje so tisti dišeči, rožnati oblaki, ki rušili so svet? Izbljuvamo sanje. Smrdimo. Jok. Komentiraj pesem na forumu. (0 komentarjev)
|
|
|
|
|
Naključne |
-
20:42 - 14.06.2007
Narekuješ trnovje okoli srca.
Stiskaš in režeš.
Šepetaš vbod, za vbodom.
In s...
Beri dalje...
-
17:15 - 11.02.2006
Čakala sem te v plaščku in spodaj nič, bila sem Sally, ki je pod mizo vzela sapo Harryu, bila stiptizeta, oblečena v trakce, na petk...
Beri dalje...
-
10:37 - 06.04.2010
Mogoče so predaleč
tiste sanje o svobodi,
o vetru na robu obzorja,
O ptici, ki pluje čez morja,
...
Beri dalje...
-
23:39 - 01.03.2006
V tujem svetu prazno tavam,
v ljudi se zaletavam,
pot me vodi kdo ve kam,
pot me vodi daleč stran...
...
Beri dalje...
-
19:23 - 30.06.2008
... zanetil si požar
zlevil se je v bes,
ki buta ob stene papirja.
Izgubljeno se ne bo vrnilo.
Brez vest...
Beri dalje...
-
14:22 - 02.08.2006
misli odletavajo, Argentina daleč vzdihuje mladi bik širi se sopara črnega poletja, štiri sam sem na tem svetu ...
Beri dalje...
-
21:18 - 10.11.2004
Čar poletja šepetanje o ljubezni. Šumenje vetra želja v obeh.
Žuborenje potočka poljub in nasmeh. ...
Beri dalje...
-
18:33 - 22.08.2007
Sem v istem stanju,
kot takrat, ko pišem pesmi.
...
Beri dalje...
-
15:31 - 06.12.2008
Je sreča vila brez postave,
toplota v zlati barve vre.
Odhode slikaš skoraj prave,
če vidiš s srcem, nič ne umr...
Beri dalje...
-
14:56 - 01.03.2010
Happiness is when a child first smiles.
Happiness is when a girl is first kissed.
Happiness is all around us.
...
Beri dalje...
|
|
|
|
|