Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Kaos reda Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

Krik. Kričanje. Nemo gledanje v sence zidov.
V megli dišečega življenja le nasmeh. Vesel.
Indiferenca. Ignoranca. Nekonsistenca. Strah.
Rušimo ideale, stereotipe. Premikamo okvir.

Upor. Brišemo prah. Iščemo bistvo. Morda resnico.
Dvigujemo sence. Odpiramo podstrešja.
V dimu dišečega življenja. Ki dušljivo smrdi.
Odpiramo okna. Zračimo svet. Barvamo cvet.

Nemo zremo v razpoke zidov. Vtikamo vanje prah.
Se smejimo. Celimo rane. V megli belih sanj.
Perje frfota, oblaki se raztreščijo. Realna tla.

Izgubljeni človek zre v luno in tuli vanjo. Kje sem?
Hoče le domov. Kje so tisti dišeči, rožnati oblaki,
ki rušili so svet? Izbljuvamo sanje. Smrdimo. Jok.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)






Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:23 - 25.01.2006

    Kakor kokoška nad piščanci,
    grad Bembo med Balami še trdno stoji
    in ob slokem, osamljenem zvoniku,
    proti morju žalostno strmi.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:31 - 07.11.2006

    Ti!
    Ti si nekdo, ki ga poznam...
    Ti si človek, ki je iz nebes poslan,
    Ti si tisti katerega želim...
    Ti si angel, ...

    Beri dalje...
  • 04:53 - 13.01.2006

    Če naš Lan bi znal pisati,
    bi napisal pesmico,
    bi jo mamici napisal,
    ki jo rad ima zelo.
    ...

    Beri dalje...
  • 17:47 - 18.04.2005

    Zbala sva se tišine
    in jo začela mašiti z nesmisli
    Največja napaka človeštva
    je dohitela še naju
    ko je bil odsev sonca na obra...

    Beri dalje...
  • 10:16 - 13.03.2011

    Na tem listu leži kamen,
    da ga ne odpihne veter.

    Kamen,
    ki mi je dolgo stiskal srce.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:13 - 09.09.2007

    Viharje sem razburkala...
    ker iščem izgubljene niti.
    A, kako do njih priti ?
    Ni lahko se dokopati, Beri dalje...
  • 18:00 - 16.01.2010

    Kot pozibavanje na barki,
    Vse se je podiralo, rušilo,
    Ljudem je bila pretrgana nit življenja.
    Nekaterim je b...

    Beri dalje...
  • 20:04 - 23.03.2006

    Pridi, povabim te v svoje življenje.
    Čimprej vstopi, bova dva.
    Vem, da sem nate čakal,
    zdaj si najdena.
    Brez tebe vse bilo je s...

    Beri dalje...
  • 19:39 - 27.11.2008

    Izvirno mora bit',
    pa lepo bi naj bilo,
    oddaljeno od rit',
    da prec' ne bo slovo.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:41 - 25.04.2007

    Ta sladki poljub,
    občasno ukradeni,
    najslajši je......
    Ta prekrasen,
    tvoj objem,
    te nežne roke,
    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo