|
|
Kaos reda |
|
|
|
Od Amadeus
|
|
Krik. Kričanje. Nemo gledanje v sence zidov. V megli dišečega življenja le nasmeh. Vesel. Indiferenca. Ignoranca. Nekonsistenca. Strah. Rušimo ideale, stereotipe. Premikamo okvir.
Upor. Brišemo prah. Iščemo bistvo. Morda resnico. Dvigujemo sence. Odpiramo podstrešja. V dimu dišečega življenja. Ki dušljivo smrdi. Odpiramo okna. Zračimo svet. Barvamo cvet. Nemo zremo v razpoke zidov. Vtikamo vanje prah. Se smejimo. Celimo rane. V megli belih sanj. Perje frfota, oblaki se raztreščijo. Realna tla. Izgubljeni človek zre v luno in tuli vanjo. Kje sem? Hoče le domov. Kje so tisti dišeči, rožnati oblaki, ki rušili so svet? Izbljuvamo sanje. Smrdimo. Jok. Komentiraj pesem na forumu. (0 komentarjev)
|
|
|
|
|
Naključne |
-
22:58 - 08.10.2011
"Kaj res ni nikogar, ki bi slišal to moje hropenje,
to smrtno hropenje v tej velemestni mrtvašnici?
Mar so res v...
Beri dalje...
-
13:34 - 04.09.2006
Tema, pri odprtih očeh,
svetleč plankton,
valovi pa me premetavajo,
plavam na vso moč.
...
Beri dalje...
-
11:01 - 12.08.2010
Kot pes na pikniku vegetarjanskem
sem bil - ves tih in mrk, lačen, lačen
ljubezni, vse mi je bilo odveč, razen
...
Beri dalje...
-
13:30 - 20.06.2011
Rekla si, da kot veganka
ti ne rabiš jajc, mesa,
eh, razloži to uganko:
kak zadovoljiš moža?
Rek...
Beri dalje...
-
14:23 - 09.12.2004
S tresočimi rokami Grabim po tvojem srcu Žejna ljubezni in krvi.
...
Beri dalje...
-
06:32 - 03.06.2008
Odšla si daleč proč,
mi s tem odvzela
še zadnjo moč.
...
Beri dalje...
-
08:12 - 19.01.2005
Ti, ki lepa si kot jutranje zarje žar, te sanjam v objemu dišeče postelje, kjer telesa bi se nama ljubila drgetaje; če bi le k...
Beri dalje...
-
17:43 - 20.04.2005
Človeštvo zgubljeno v pogubo hití, se vsak dan bolj jebe in se duší; če kje je božansko veselje brez mej, to je, ko truplo visi m...
Beri dalje...
-
10:02 - 11.05.2007
i shaved my beard
i shined my shoes
damn baby, now im ready
ready for midnight blues
...
Beri dalje...
-
11:11 - 04.02.2005
Oživela bi metulja, ki povzroča želodčne težave, vsaj za trenutek, da bi vedela, da je še živ. Čeprav vem, da ni mrtev.
Beri dalje...
|
|
|
|
|