Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Kaos reda Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

Krik. Kričanje. Nemo gledanje v sence zidov.
V megli dišečega življenja le nasmeh. Vesel.
Indiferenca. Ignoranca. Nekonsistenca. Strah.
Rušimo ideale, stereotipe. Premikamo okvir.

Upor. Brišemo prah. Iščemo bistvo. Morda resnico.
Dvigujemo sence. Odpiramo podstrešja.
V dimu dišečega življenja. Ki dušljivo smrdi.
Odpiramo okna. Zračimo svet. Barvamo cvet.

Nemo zremo v razpoke zidov. Vtikamo vanje prah.
Se smejimo. Celimo rane. V megli belih sanj.
Perje frfota, oblaki se raztreščijo. Realna tla.

Izgubljeni človek zre v luno in tuli vanjo. Kje sem?
Hoče le domov. Kje so tisti dišeči, rožnati oblaki,
ki rušili so svet? Izbljuvamo sanje. Smrdimo. Jok.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)






Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:35 - 03.11.2004

     

    ...

    Beri dalje...
  • 07:10 - 15.07.2007

    zjutraj sonce prhuta
    nad rosno travo
    sušim se v objemu

    ...

    Beri dalje...
  • 19:36 - 13.06.2006

    Ljubim,
    ljubiš,
    ljubi,
    Ljubiva,
    ljubita, ...

    Beri dalje...
  • 10:53 - 03.01.2013

    Čez korce globokonočnih streh
    se lahno preceja bolj apnenčasto jutro.
    Skromno obuto.

    V brezbarvje zvonov.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:17 - 11.12.2005

    Sem kar sem,
    žensko telo
    in zavetje duše trpeče,
    talka časa sem
    in starejša od sreče. ...

    Beri dalje...
  • 19:06 - 12.11.2008

    Brezkončnost bodočih brezbarvnih besed
    brezglavo bojuje bitko baročno.
    Boleče bojazni brezupno brzé,
    bráne bese...

    Beri dalje...
  • 19:21 - 08.01.2005

    Kapljice potu

    V luninem siju bleščeč

    Ješ čokolado.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:36 - 13.01.2007

    O Bog, daj me v tvoj hram,
    o Bog, prilegel bi se mi bel ovratnik,
    in črna obleka,
    ne bi me bilo sram,
    saj bi v imenu ...

    Beri dalje...
  • 10:18 - 20.12.2004

    Pretehtaj človek, količnike neznank in se prebudi,
    ne živi več v sanjah zlagani tuji ti obljubi,
    potenciran znoj globokih čustev
    ne ...

    Beri dalje...
  • 13:29 - 18.09.2005

    Nikoli si ne bi stavljal pred
    oči so ponekod samo luknje
    kamor padeš in si izpljut
    odplujem v večere ki ujamejo
    met med vč...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo