Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Strt Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a katjica, v petek, 27. maj 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Objokane dvorane,
replavljene tisočkrat,
a le enkrat s solzami tvojimi.

Čakaš na idilo,
trenutek, ki bo samo najin.
čakaš na prijetno melodijo,
Svet se vrtel, čas ustavil.

Nočem te vreči v prepad,
štirje meseci so pretekli,
a še vedno zrem v ono stran,
stran od tebe.

Gledam nazaj,
nazaj v dneve, ki so šteti.
Zate ni bil raj,
čemu si še hotel trpeti?

Zame?
Iščem se,
v tvojih rokah še bolj počutim se izgubljeno.
Lepe so rože,
ki si mi jih dal,
počivale so v vazi do zdaj

Zjutraj jih je rano
ubil dež.
Švignil je na plano
tisti znani krik,
prepoznavna bolečina

in ostaja le še rana
sredi srca,
tvojega

upam le,
da bo katera druga roža zacvetela
v tej praznini.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 06:14 - 11.01.2006

    Prostor je vedno ožji,
    ko sediva tako vsak k sebi.
    Vem, da moram biti jaz tista.
    Tako se bojim, ker nočem...

    Povem ti kako zel...

    Beri dalje...
  • 19:23 - 16.03.2006

    Poti čudne me vodijo neznano.
    Skozi čas hitim,
    da ustvarim si svoj novi čudoviti svet,
    kjer se bom valovom morja predala.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:22 - 25.07.2011

    Mati in hčer,
    krasen večer.
    Moške sanje,
    ne dejanje.

    Na delu tak primer,
    vsak dan prepir....

    Beri dalje...
  • 23:22 - 09.02.2005

    Kaj če bi človek pozabo živet,
    da končno bi sonce posijalo v svet,
    kr zdaj v črnini zgubiš veselje,
    pol ...

    Beri dalje...
  • 23:18 - 29.08.2005

    Mislila sem, da mi je žal ... pa mi je res?

    Žal

    Beri dalje...

  • 21:47 - 19.01.2008

    Nakičena je ta tvoja
    kot porno diva
    srka ti tvoj jaz
    prejšnja vohunka pa nima vpliva

    ...

    Beri dalje...
  • 07:57 - 26.02.2009

    Ne bom v pesmi te zaviral,
    v svojih mislih, pesmih te oviral,
    le kar leži, teži me, bom napisal,
    nikoli v me...

    Beri dalje...
  • 16:30 - 29.11.2006

    In, ko iz svoje zvezde
    vstopim v tvojo noč
    ti že sanjaš 

    ...

    Beri dalje...
  • 21:14 - 02.01.2007

    Nesreča,
    ljubezen sem tvoja.
    Vsak moj korak,
    je tvoj korak.
    Vsak tvoj korak,
    je moj korak.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:01 - 01.02.2005

    poljub
    poljub na tvojem vratu
    poljub
    poljub povsod
    poljub, ki topi telo
    poljub, ki ga še čutim
    tukaj, ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo