Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Vem, da si. Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

Sediva. Tvoja glava na moji rami.
Drhteča dlan te boža. Po nežnem zatilju.
Občutek enosti. Nedosegljive sreče.

Zbirava sličice sanj.
Nerealnih. Čudovitih. Pravljičnih.
Podariš mi puhast oblak rožnate barve.

Od jutra sem na njem. Mehak je.
Prijetno osrečljiv. Ne morem ga razpočiti,
čeprav sem v realnosti. Že dolgo.

Čutim tvojo kožo na moji roki.
Sanjam sanje. Sanjske sanje.
Sličice ustvarjajo realno žalost.

Zbujam se iz sanj. Ti mi rečeš:
"Še kdaj te moram videti."
In greš. Upam, da obstajaš.

In da te bom še kdaj videla.
Realno čutila. Božala. Ljubila.
Da bom sanjala sanje. Realne.

Komentiraj pesem na forumu.
(6 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:00 - 17.03.2006

    Po svoji stari navadi
    ližem rane
    pokrpanim dnem preteklosti

    ...

    Beri dalje...
  • 17:19 - 09.10.2005

    Beri dalje...

  • 14:54 - 26.03.2006

    Danes, ta dan mi je dan.
    Jutri mi je neznan.
    Včeraj je že svojo poslednjo uro odbil,
    v večnost se je porazgubil.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:15 - 09.04.2005

    Dobro z dobrim,
    slabo s slabim.
    Življenje je pravičen plačnik,
    pravičen sodnik.
    Ne potrebuje podnapisov.
    Enostavno ve.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:23 - 24.03.2009

    Utrinek zvezde,
    plaz svetlih, iskrivih idej
    lune ne zmoti.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:36 - 21.05.2005

    Kako naj ti povem,
    da ljubim te...
    Kako ti naj priznam,
    da si mi vse...
    Več kot zvezde, sonce, sneg,
    več kot mesec v neba ...

    Beri dalje...
  • 20:37 - 09.11.2005

    Na črno sem jo pobrval
    Črna ji bolj paše
    z njo se lažje poistovetim
    če je črna
    lažaje jo porinem v kot
    tam naj bo v kotu Beri dalje...

  • 17:42 - 22.10.2005

    čokoladna ploščica
    viseča nekje na nitkah objema
    diši po mehki preteklosti
    popolnoma otrdelih udov

    ...

    Beri dalje...
  • 18:41 - 16.12.2006

    Raz strehe noč razpne skrivnostno krilo.
    V daljavi Orion krasi svoj plašč.
    Jaz iščem rim in smisla z novo silo,
    ...

    Beri dalje...
  • 16:54 - 16.10.2008

    Spet Laura, dekletce mami jezi,
    nič kaj lepo, da vedno kriči,
    ko umazanih rok k jedi hiti,
    prav malo ji voda...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo