Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Brez človeka. Natisni Priporoči prijatelju
Od sugar4real   

Občutek oddaljenosti.
Pritisk na ušesih.
Slišiš glasove?
Vidiš ljudi pred seboj?
Omama je govor,
poželjive so gibajoče ustnice.

A mene ni,
jaz sem daleč stran.
Izolirana.
Tudi če kričim,
me nihče ne sliši.

Za malo pa bi oglušela tudi jaz,
če nebi poznala besed ,
ki jih tako silno skušam opevati.

Nesmiselno se zdi,
vendar imam vero,
tudi če tebe, njega ni,
in sem sama,
z menoj bo vedno nekdo.

On sliši,
ko glas še ne spregovori,
vidi,
česar jaz opazim ne.
Monolog?
Ne dialog.
Njegova moč,
moja človeškost.

On je izoliral moj prostor.
Razlog?
Narava brez človeka.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:42 - 15.09.2008

    Prebedela je dolge noči.
    Poznala je vse sence teme
    in njihove otožne sanje.
    Temne ure je gledala,
    kako se svetle nit...

    Beri dalje...
  • 02:35 - 07.02.2006

    Bo severnik pregnal oblake vzhoda,
    razjasnil nebo,
    pripravil svitu pot,
    da sonce bode obsijalo
    globoko stopinjo v snegu.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:25 - 31.03.2007

    Patetično
    a naenkrat mi je ostalo
    le še računanje iksov
    ki postajajo vse bolj barviti.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:48 - 17.09.2007

    Se človek slep po ulici sprehaja,
    zorni kot čuti njegovo dihanje,
    ki z ritmom civilizacije
    teče maratonski te...

    Beri dalje...
  • 23:22 - 09.02.2005

    Kaj če bi človek pozabo živet,
    da končno bi sonce posijalo v svet,
    kr zdaj v črnini zgubiš veselje,
    pol ...

    Beri dalje...
  • 17:46 - 22.02.2007

    Kdo bi bil jezen, ko sliši ne?
    Kdo bi bil jezen, ko vidi ne?
    Kdo bi sploh kaj dal na ne?
    Kdo je sploh ne?
    Kdo ...

    Beri dalje...
  • 18:38 - 21.07.2005

    Ura odbila je polnoč,
    nad razžarjeno mesto
    spustila se je noč.
    Pod pregorelo lampo
    nemočno dekle s prerezanimi ž...

    Beri dalje...
  • 16:35 - 13.04.2008

    Nikoli se ne nasmehneš
    drugemu.
    Niti sebi.
    Kako naj gledam,
    da bom videla
    tisto
    v tebi?
    <...

    Beri dalje...
  • 16:47 - 04.06.2007

    Poslal si mi pismo
       nenapisano
    in sem vztrepetala
       kot bi mi dal
       prvi poljub Beri dalje...

  • 02:55 - 20.01.2008

    Je bil nekakšen
    večer na neumiti šipi
    in pes je grizel v tla
    "Mother
    I just killed a ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo