Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Balada za letalce Natisni Priporoči prijatelju
Od V GLOBINAH SRCA   

Če te veter v dalj ponese,
nesi moja krila s sabo,
da se sanj noči otresem
in zaprem poti za tabo.

Nisem tista,ki želiš jo,
grebem tvoje misli
klene,
s listjem vetra odletiš,
ko pomlad srca uvene.

Marsikaj sem že zagrebla,
v dan preklete te sivine,
marsikdo se je opekel,
ko sem pela iz globočine.

Z utežjo se ob pot priklenem,
če me spet let kdaj zamika,
vse dišeče misli zberem
v vrečo pridušenga krika.

Komentiraj pesem na forumu.
(2 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 23:28 - 07.11.2004

    V bežnem pogledu ,
    Ki se je v hipu stopil
    V večnosti žarek
    Je zatrepetal še en utrinek
    Zapisan v širnem vesolju
    In ga...

    Beri dalje...
  • 20:55 - 01.02.2005

    Si TI, za kogar zdaj živim,
    si ti tisto bitje, za katero potrpim,
    ko bosonoga NA žerjavici ne poznam več bolečine.
    Živim le zat...

    Beri dalje...
  • 10:19 - 20.01.2005

    Na traku biser
    En dva tri štiri pet šest
    So lačne škarje

    ...

    Beri dalje...
  • 10:18 - 03.01.2008

    Brezčutne rezine kamenja
    molčijo v ravnovesju.
    Rahle vode
    izmivajo sklede časa.
    Za vrbami je nebo napeto
    v lok...

    Beri dalje...
  • 14:27 - 24.03.2009

    Žarki zbadajo
    gozdna tla, budijo mah;
    škrate in palčke.

    ...

    Beri dalje...
  • 01:40 - 04.01.2005

    Gledam te, sama ne veš, kaj ti je,
    Kam naj usmeriš svoje srce,
    Praviš, lepo je,vse je kot mora biti,
    Srečna sem, nimam si kaj drugo ...

    Beri dalje...
  • 18:19 - 25.12.2008

    Megleno jutro me je prebudilo,
    a moje srce se ni zacelilo,
    moja krila spet ne morejo leteti in koga objeti.
    Na mojem licu...

    Beri dalje...
  • 18:19 - 16.12.2006

    Aprila so sanje lepše,
    aprila je svet ves svetal.
    V aprilu se veter šali
    in jaz vse preveč sem sanjav.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:08 - 20.11.2004

    Različni a tako podobni
    edini sami v sebi
    redko svobodni
    željni vsega
    da nam le kaj ne bi ušlo

    Frustriranci vesolja?

    <...

    Beri dalje...
  • 18:57 - 25.07.2011

    Moje pesmi bereš,
    nočeš slišati za me.
    Naj bo tako,
    sram naj te bo.

    Bodi s tistim debeluhom,
    tudi ti b...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo