Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Saj nisem jezen nate Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a poet, v ponedeljek, 09. maj 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Kot črv se vame je zagrizel dvom,
da tvoje se srce mi oddaljuje.
Zato zlovešč imam občutek, da te izgubil bom,
ker v borbi tej nek´drugi zdaj zmaguje.

Gotovo bi se zmotil,
če skušal bi dognati,
čemu se proti meni je ves svet zarotil.
Zakaj so ne izpete sanje mi izplavale po blati.

Ne bom očital ti vse tvoje avanture,
saj tudi sam sem hodil po tej poti.
Zares naporna pot je do mature.
Predolgo časa človek blodi v svoji zmoti.

V srcu pa vseeno klije mi nemir,
ker dopustila si, da je pohodil tvoje trate
nekdo, ki v svojem srcu sklenil vnesti je prepir
med dva, ki skoraj že sta preživela čase zlate.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:25 - 07.04.2007

    Kadarkoli si se lahko vrnil,
    nisem te spraševala,
    čeprav je v meni divjala nevihta,
    s točo, snegom in poledico.
    ...

    Beri dalje...
  • 18:21 - 08.02.2008

    Sladkoba ki odpira vonj
    nesmisel utopljen v rdeči črti
    samo sedemkrat naredim obrat
    za 360 stopinj
    ker te samo i&...

    Beri dalje...
  • 21:05 - 06.04.2005

    Blišč teme v kateri živim.
    Me teži.
    In krik tišine,
    ki odmeva v moji polni glavi.
    Polni teme.
    Polni tišine.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:57 - 30.08.2009

    Je žvrgolela kot sinička
    in s pogledi me ovila,
    v povezanosti čustev,
    ostal omamljen sem od nje.

    V gnezdu njeni...

    Beri dalje...
  • 18:57 - 06.03.2006

    Ljubezen je kot strela,
    te strese in preplavi,
    nihče pa ne želi strelovoda...
    Ali udari strela večkrat?

    Beri dalje...

  • 14:03 - 19.02.2005

    Bel list na mojih črnih vejah si. Tvoje misli rišejo preteklost. Del sebe si pustil med stenami njenih ozkih hodnikov. V njej živiš. Sedanjosti si ...

    Beri dalje...
  • 09:38 - 02.03.2010

    Prihod, odhod
    vzhod, zahod
    sem mar spet v šoli

    ne saj vem-

    prihod
    ko pr...

    Beri dalje...
  • 15:52 - 21.01.2009

    Recesija, ti si meni ena znanka
    iz moje denarnice vedno manj
    papirja je, vedno več zato je klošarjev
    o reces...

    Beri dalje...
  • 21:11 - 22.11.2004

    Polna luna
    se je utopila
    v moji žalosti.

    ...

    Beri dalje...
  • 00:11 - 10.11.2006

    Posedanje v kavarnah ima svoj čar.

    Neobnjejsedeče izmenjujoč
    thalassna zrenja.
    Neobnjejsedeče vzklikajoč
    bdaglr...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo