Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Dišalo je po poletju Natisni Priporoči prijatelju
Od sugar4real   

Dišalo je po poletju,
a telesi je spreletaval srh.
Z drevesa je padalo listje in
voda je dehtela pod umikajočim se soncem.

Oblaki so zakrili bleščečo polt,
ko je odsev meglene vode ostal v najinih očeh.
Tiho in nežno zavila se je ljubezen v svilo,
ki jo gladiva pod suhimi prsti in
sonce sije naprej,
oblaki gredo naprej,
ostane le obris svežine na najinih ustih in
trepet las v vojni sunkovitega vetra.
Misel na prepleteni telesi,
utišal je zvok hrupnih vozil in korakov.

Komentiraj pesem na forumu.
(2 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:49 - 20.09.2008

    Zdaj zopet začenjam živeti, Ker vem – morala sem te preboleti. Bilo je leto polno prevar, igranja in laži, Pa vendar moje srce tega ...

    Beri dalje...
  • 12:32 - 10.06.2009

    Gledam v nebo,
    Iščem kje vidim te lahko.
    A tebe med nami več ni,
    le spomin na tebe še živi!

    ...

    Beri dalje...
  • 18:54 - 30.10.2007

    Pokličeš
    - Kako si

    ...

    Beri dalje...
  • 21:35 - 31.10.2004

    Kako osamljena se zdiš.
    Kakor, da nikdar ne zaspiš.
    Si mar nesrečna,
    ker nikogar ni ob tebi,
    ali si srečna,
    ker vladaš sam...

    Beri dalje...
  • 19:39 - 25.10.2008

    Puščoba, sama puščoba,
    siva pokrajina,
    trohnoba, sama trohnoba
    v drobju mojga spomina,
    brezglavo mi dirja sivi konjič...

    Beri dalje...
  • 14:24 - 03.10.2006

    Rosijo mi misli po glavi,
    po žlebu očesa se zlivajo,
    kot slap usode padajo.
    Stojim v razburkanem mrtvem morju.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:45 - 07.09.2008

    Na polju tišina,
    le hladna vedrina.
    Tam odjekne strel.
    Misli poskrijejo se
    v globine zemlje.
    Je bil to strel,<...

    Beri dalje...
  • 15:53 - 31.10.2004

    KAJ JE LJUBEZEN,
    JE TO LE BESEDA ALI KAJ VEČ...
    KO SI ZALJUBLJEN,
    KO JO ZAGLEDAŠ, SI VES RDEČ...
    SRCE TI RAZBIJA, NE VEŠ KAM BI...

    Beri dalje...
  • 22:10 - 08.01.2006

    Tvoja roka mojo boža.
    Rožo roža, kožo koža,
    tvoja roka mojo boža.

    Boža s prsti in pelinom.
    Zdaj kot žamet, spet kot svila.
    Beri dalje...

  • 16:24 - 05.12.2010

    Popolna sva bila, ko sva mesila testo z rokami, oblikovala hlebčke, jih spekla v pečici in hrustljave grizljala v trenutkih, ko sva ukradla kazal...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo