Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

-Nič Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a enasm, v petek, 06. maj 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ko niti niča več ni,
ko ugasnejo luči,
ko se še iskrica izgubi...

Samo prah je še.
Prah,
ki od pepela ostal je.
Siv, se v sivini izgublja.
Dež,
dež, da spere prah,
odnese umazanijo,
ki ostala je od pepela,
spere tisto,
kar veter za sabo pustil je,
kar odnesel ni.
Droben prah,
sivina sivine...


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 08:04 - 20.10.2009

    Pogled se dvignil je, v višave izginil je,namenil si ji sebe, predal si čustva vsa.Ima ona kaj srca?Kako sovražim egoiste, mislijo le nase,briga ...

    Beri dalje...
  • 15:33 - 12.10.2005

    Nasmeh se reflektira
    neštetokrat na ogledalih
    v dvigalu
    ko se peljeva na sonce

    ...

    Beri dalje...
  • 18:37 - 28.03.2011

    Nekaj dni nazaj se je zdelo,
    da bo zelo bolelo.
    Potem pa, kar čez noč,
    problemi gredo proč.

    Neka...

    Beri dalje...
  • 21:34 - 21.01.2007

    Srebrna sonca mesečnih svetov
    nad bledim gozdom uličnih svetilk
    v brezdan topijo se neskončna.

    V pogled zasanjan se ...

    Beri dalje...
  • 18:21 - 30.06.2008

    Puščava sem sredi trebuha
    fatamorgana v objemu popka
    vsi drugi se odžejajo v oazi
    samo ti se izgubiš v tret...

    Beri dalje...
  • 07:37 - 20.02.2009

    O ti vest, moč mojega si bitja
    kje si bila v grešnem času,
    ko sem z lažjo zavajal srca,
    ki so sledila slepo očarljivem glasu...

    Beri dalje...
  • 18:14 - 25.09.2005

    Leto minilo je,
    se čas je zasukal,
    v naši nevednosti
    nas vse je obkljukal.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:21 - 14.02.2009

    Izrezano sonce iz lista neba ...
    Luna v svojem odsevu utopljena,
    ujeda je padla na včerajšnja tla,
    nevidna sled...

    Beri dalje...
  • 21:21 - 15.01.2005

    Drhtim od zbadanja in bolečine,
    zakaj mi to ne mine,
    le ta sivina, brezbarvna in motna
    se kaže mi iz daljine….
    Naj tr...

    Beri dalje...
  • 16:00 - 25.11.2006

    Danes tu jutri tam,
    vedno nekje in vedno ti
    s svojim očesom gledaš,
    opazuješ, določaš...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo