Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Zakaj živet? Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Aniette, v sobota, 30. apr. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Včasih si želim,
da me neb blo na tem svetu.
Ker pol zmerej samo razmišlaš,
kdaj si komu kej hudga naredu.

A mam sploh kšn razlog da diham,
če od tega nimam nč?
Ima smisel da sm tle,
če vedno neprava pota izbiram?
A ni to čist brezveze, vse odveč?
Kok me srce boli,
ker nikomur ne morem povedat,
kaj me teži,
povedat kako zelo mi je hudo,
da ni vse tko,
kt drugi prčakujejo da bo.
Rada bi nekomu razložila,
kako mi je, kako se počutm.
a sm preveč egoist da sm si tako zamisla?
A se moram do vekomaj razdajat?
Kdo bo pa mene tolažu
takrt k mi ne bo več za zdržat?
Joj težko je držat vse to v seb,
samo še čakam da bom enkrat eksplodirala,
umrla, odšla...
in se ne bom več sekirala.
Zakaj neki živet,
če ne moreš nekih osnovnih stvari za lajf imet?
Sej enkrat bomo tako al tko vsi odšli.
Pozabili na vse, kar lahko imeli bi...


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:30 - 22.04.2011

    Ta tvoj takoimenovani talent,
    ni vreden niti en cent.
    Ni vreden počen groš,
    vrzi te pesmi v koš.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:38 - 02.04.2005

    Ranjeno srce,
    krvave roke moje,
    ki srce polno bolečine drže.
    Polna bolečine,
    duša moja.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:57 - 29.12.2006

    Jezus gre po cesti,
    vsem je oproščeno.
    Pesku v puščavi,
    ljubimcem pod odejo.

    Beri dalje...

  • 14:51 - 22.01.2011

    Pridi srce, nežno me objemi,
    malo se nasmej.
    Vem naredil sem neumnost.
    Zaljubil sem se vate,
    vem, kot ze...

    Beri dalje...
  • 23:13 - 11.12.2005

    Zapiram se v pot
    tujega koraka.
    Gledam vstran.
    Da ne spregledam sebe.
    Posvajam tebe.
    Moj korak.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:17 - 20.11.2011

    Skozi okno odseva gozda sijaj,
    rjavi listi dreves povejo da že dolgo ni maj,
    in ko jim prisluhneš, v ta njihov šelest,...

    Beri dalje...
  • 09:00 - 20.11.2004

    V moj notranji dialog
    so se prikradli hmi in ami;
    v velike začetnice, pike, klicaje
    in milijone vprašajev so podtaknili
    pasje b...

    Beri dalje...
  • 21:23 - 13.05.2005

    Trga se moje srce,
    v tišini grenko ihtim,
    strupeno se več ne jezim,
    nadme se zgrinja gorje

    ...

    Beri dalje...
  • 20:22 - 04.03.2009

    Všeč mi je
    občutek enosti.
    Slekla bi si kožo
    in se oblekla
    vate.

    Rada te imam.
    Varnost ...

    Beri dalje...
  • 13:39 - 12.02.2006

    Prelivava nasmeh v žalost,
    strast v plahost,
    želje v hrepenenje,
    ljubezen v srce,
    razlivava nežne misl...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo