Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Veter Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a linalunareja, v torek, 02. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Južni veter nama je dvoril v noči solza
prinašal tihe vzklike ljubljenih src za spokoro.
Brez teles, brez duš...in obris praznine!
Nekje v nama skrit zaklad!?
V najini poročni noči so plesale sojenice,
in preko zameglenih okenskih šip videla sva-
osvetljene ceste! Kako je čutiti toploto umrlega dne?

Ležala sem ti v objemu,
kot otrok, ki čaka na uspavanko-
ti nisi govoril!
ob tebi zaspala sem-prebujena v trpljenje!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:01 - 05.09.2009

    Videz. Spomin.
    Nekje sem te že videl.
    Vest, barve, obleka...
    Kdo si? Iz kod si?
    Lepa si.
    Vem, da te poznam...

    Beri dalje...
  • 12:26 - 03.05.2007

    Izgubljam se,
    telo nima moči,
    ni energije
    kot pretekle dni,
    telo mlahavo,
    izgublja moč,
    ni energije, ...

    Beri dalje...
  • 15:22 - 15.11.2005

    črne, temne misli me lovijo
    vsi čuti mi drhtijo
    želim si smrti bolečine
    naj dolgo traja ...naj ne mine
    le tako vedel bom,
    da...

    Beri dalje...
  • 21:18 - 24.03.2007

    Mala hiša, luna hiši sveta.
    Bistvo skrito, notranjost iz zlata,
    kadar se obrača, kot sončnica
    čvrsto stoječa, ...

    Beri dalje...
  • 14:49 - 15.05.2005

    Komentiraj pesem na forumu.
    (13 komentarje...

    Beri dalje...
  • 16:15 - 17.05.2011

    Ne posipajte soli na rane,
    pri miru me pustite.
    Lahko se pogovorimo,
    o njej ne govorite.

    Mesece se vleče,
    Beri dalje...

  • 18:32 - 10.11.2004

    da se zavijem v meglice večera
    da mi mraz umije želje
    in mi vino napolni telo
    s poljubom v trebuh

    ...

    Beri dalje...
  • 08:45 - 04.10.2006

    Ko se vracam in potujem po poteh mladosti moje
    tavam,iscem in sprasujem,
    vsako potko zasledujem;
    kar bilo je vec ne najdem. ...

    Beri dalje...
  • 16:39 - 23.05.2007

    Simultano, neprespano,
    zagnano, postano,
    tako sva se znašla
    na robu viseče gobe,
    katere sok je napajal
    ...

    Beri dalje...
  • 11:49 - 22.10.2007

    Najprej sta bila moški in ženska,
    potem sta bila prijatelja,
    nato ljubimca.
    Ona ga je ljubila,
    živela zanj. Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo