Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ko bom umru Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a sugar_frik, v sreda, 27. apr. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Ko bom umru
se bom u zlato skrinico zapru.
Nad mano bodo sveče,
take čis rdeče
s plamenom goreče.

Upam da me ne bodo prveč puzabil
in se s kšnim sendvičem zadavl,
k pol jih bo prpelal do kle k sem jest,
torej hudiču brezobzirnemu tiču.
Pr nemu se kesaš
dokler se ne skesaš in mu dušo daš.
Ta pridni grejo pa baje u nebesa.
Eni k so se vrnil nazaj na zemlo
so mi rekl, da je tm ena velika zavesa,
s takih oblakov sešita
da bi bila loh cela zemla prekrita.
To je kr ena pizdarija u kero jest ne vrjamm
in če mi kdo o tem najeda ga prec zadavm.
Pa bo vidu kam bo šou,
šou bo tja , kjer se je pustlou.
Če se mislte po moji smrti z mene norčvt,
jebite se vm že zdele povem
še preden bom zapeu refren.
Jebite se usi k neki mislte da ste
in da neki še boste k mene več ne bo.
Zazrl se boste u nebo
in tm gor med zvezdam zagledal boste
moje oči
in stran odšli.
Zdej bom jest to zamurjeno kunčou
in povedu bom, da še ne mislm umret
hočm še neki časa žvet
in se življenja naudet.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a isoncek, v 07-03-2008 14:59,
1. ko bom umru
zanimivo 
gorenjec? 
petka! 
A še kaj obstajaš na portalu?? 
 
Kočijaž 
 
 
PS: zdj s' nm pa puvedou soje...
 

Objavil/a Tetka, v 17-11-2008 15:52,
2. rap se ugriznu u rep
od prevč rap-a sei lolhk perseverirašč inu sei ti tut zgodlšč, kr puglejča ks 2x ist pesmuco prdlepu... nis ti gorenjc ks nam 2x dau
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:17 - 07.02.2006

    Pustim te, da me pustiš,
    prosim te, da mi odpustiš,
    silim te, da me ne siliš!
    Slišim te in slišim vse,
    le sebe ne!
    Ogenj s...

    Beri dalje...
  • 19:21 - 22.08.2010

    Težki, kovinski vonj.
    In pridih usodnosti.
    Tako bi lahko opisala trenutek,
    ko sva ležali v travi,
    brez d...

    Beri dalje...
  • 18:08 - 14.09.2007

    sem točka
    v beločnici jutra.
    jutri je temačen,
    mesto sveti
    iz zaprtih oči.
    preprodajalci sreče
    so zaprl...

    Beri dalje...
  • 17:43 - 13.04.2009

    Lepo je bit' zadet,
    ker maš v rokah cel svet.
    Ko misliš, da lahko letiš,
    ko se vsemu potihem smejiš.

    Lepo je bi...

    Beri dalje...
  • 16:12 - 28.11.2006

    Žalujem...
    Smrt...s te strani ...
    tako dokončna, se zdi...
    Na povšini slišm krik tvoj
    ...

    Beri dalje...
  • 14:55 - 20.09.2008

    Človek, postoj!
    Zazri se v svoj bedni obraz.
    Predri globoko v prozorne oči.
    Človek, povej, kaj vidiš!

    <...

    Beri dalje...
  • 10:03 - 01.05.2007

    Kar se da zavestno
    Skoraj brez obžalovanja
    Hodim po robu nebotičnika
    Se ozrem v nebo
    Glej, ptice. Letijo
    Se vr...

    Beri dalje...
  • 19:28 - 01.05.2005

    Slep si,
    da ne vidiš,
    kako rože okoli naju cvetijo,
    kako si nebesa angela želijo.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:38 - 26.12.2004

    Tvoje besede bičajo me
    Duša polna je brazgotin
    Blodim skozi vse te stavke
    In iščem opravičilo za rane.
    Vem nosiš ga ti...

    Beri dalje...
  • 23:04 - 16.08.2010

    Na tem svetu sem čisto sama.
    Sama v svoji koži,
    Sama v svojih mislih,
    Sama.
    Zjutraj, ko se pogledam v og...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo