Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ko odideš Natisni Priporoči prijatelju
Od ReNata   

Lubi, pomisliš kdaj na to,
ko se življenje končalo bo?
Ko boš odšel nekam stran,
odšel kot veter prek poljan?
Odšel in za sabo pustil vse
in vedel, da se življenje izplačalo je?

Bil zadovoljen, da si živel,
srečen za vse, kar si imel?
Pomisliš na to, da se enkrat vse konča,
odideš nekam... kaj tam je doma?

Glede tega me še nekaj zanima...
kaj praviš, bova še skupaj takrat...?
Ko pride čas... da se poslovimo,
ko pride čas, da nekam drugam odhitimo,
da drugam se preselimo.
Bova skupaj, da zaživiva v večnosti
... in najinemu času konca ni?

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:57 - 13.01.2007

    Zgrbljen in star, siv in suh,
    prodal je čar in postal le duh.
    Prenašal je gorje in smeh,
    preziral je kraje, ni verjel...

    Beri dalje...
  • 21:03 - 21.04.2007

    Odpira se vesolje,
    odpira se zemlja,
    prihaja raja,
    gledat,kaj se dogaja.
    Radovednežev nikoli odveč,
    odpira se ...

    Beri dalje...
  • 21:28 - 21.01.2007

    Luna čez nebo
    le čudno krivo črto vleče
    temno bo telo
    razkrila za zavetje sreče

    ...

    Beri dalje...
  • 00:07 - 10.10.2008

    Pogrešam sonce, toploto, sijaj,
    pogrešam tebe, tvoj ljubki značaj.

    Ker dan je taka tuga,
    mi prav prišla...

    Beri dalje...
  • 13:56 - 17.02.2009

    Usločeno razlito, grabežljivo sonce
    utaplja gručaste strune nekam v daljavo,
    v širno trplenja, neskončno morja planjav...

    Beri dalje...
  • 07:37 - 19.12.2005

    Vsako noč te kličem v svoje sanje,
    ko z dlanjo drsim prek svilnatih gozdov,
    modrina oči tvojih se razliva vanje,
    bredem, bre...

    Beri dalje...
  • 12:11 - 31.10.2012

    Gluha,
    ne sliši.
    Slepa.
    ne vidi.

    Skovanka,
    za opis.
    Sluha,
    za zavih.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:15 - 02.01.2006

    Ali lahko ubijem kar čutim
    in se prisilim, da grem naprej?
    Ali lahko pozabim vse sanje,
    zavržem vero v ljubezen brez mej?
    Lahko...

    Beri dalje...
  • 16:07 - 17.01.2010

  • 14:40 - 29.05.2005

    čarovnija nespečih sanj
    ustvarja bolečino prebolelih ran
    kriki moje duše ostajajo zaprti v skrinji
    prebuja se rdečina nasmejanih us...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo