Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Duša boli Natisni Priporoči prijatelju
Od ReNata   

Kaj naj pišem na ta beli papir,
kaj, da potlačim v duši ves ta nemir?
Ne vem je odgovor, ki ga slišati ne želim,
ne vem, kii vse preveč se ga bojim.

Zakaj imamo ta bedna obdobja, ko v duši naš tišči,
obdobja, ko duša vse preveč boli,

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)
obdobja, ko ni izhoda, ni rešitve,
mar res ostanejo nam samo še britve?!

Ne, folk, ne smemo razmišljat tko,
če že, kaj se pol z nam zgodilo bo?

Naravne katastrofe ne rabmo mi,
ker itak pobil se bomo sami.
Praviš, da ni res?

Kokrat bereš po dnevnem časopisju,
da je bila krivica prizadejana,
da je usodna spet bla rana?
Da je 200 mrtvih zarad samomorilskega napada,
da spet grozijo s pismi vraničnega prisada?
Da družbo vrgl zarad hitrosti je iz ovinka,
da jih rešit ni mogla niti varnostna ograda?
Kokrat, da tip je svojo žensko ustrelu,
kokrat, da tm en je mladoletnco u prostitucijo zapelu?
Pa da je ženska pobila otroke zarad poporodne depresije,
da zdaj za njihove bližnje sonce več ne sije?
Da se je punca vrgla pod vlak,
res, tega ne zmore vsak...
Zmore sam resnično odločen,
da zanj lajf je zaključen...
Da ženska je vdova postala,
da ji hčerka je brez prjatlce ostala,
k si je prevelko dozo v žile
al pa metek v glavo poslala?

PREVEČKRAT!

Prevečkrat slišmo take stvari,
take, da srce zaskeli,
zaskeli od silne bolečine,
ki zlepa ne mine.
Ampak, ja, tko je to.

Mogoče mislš, da to ni tvoja stvar, tvoj problem,
ampak verjem men, jz vem...
Mislš, da se teb to ne more zgodit?
Mislš, da ne moreš nobenga zgubit?
Daj, premisl dvakrat predn rečeš,
včasih se zna zgodit, da se zarečeš.

Daj, poglej na prjatle, družino,
uživaj z njimi vsak dan, mej se fino,
na žalost se lahko zgodi,
da jutri ne boš mogel več uživat z njimi ti.
Tega nobenmu ne prvošćm, še manj želim,
ampak moram, da te posvarim.
Folk, ne delat tega frendom,
ne delat tega men
... ker duša preveč boli.Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:00 - 02.07.2012

    Zanimivo,
    morda žalostno,
    neprepričljivo
    in izmišljeno?

    Pričakovanje preveliko,
    naivnost ...

    Beri dalje...
  • 20:38 - 10.02.2005

    Vedno te lahko povabim zraven,
    Da boš nosil tisoč starih kovčkov,
    V katerih se skriva le nekaj
    Na pol popisanih papirjev

    ...

    Beri dalje...
  • 19:43 - 12.04.2006

    Ta tvoj pogled, te tvoje oči
    Zarežejo rano v srce in dlani
    In tvoja je sled v mojih nočeh
    A vse kar ti vračam je le nasmeh.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:08 - 11.04.2012

    modre oči, ki jih več ni verjela sem vanje, a sedaj sem ob največje sanje. modro zamenjala barva je temačna, meni osebno neprivlač...

    Beri dalje...
  • 10:05 - 07.06.2008

    Zakaj jokam
    danes,
    jaz, tista, močna?
    Zakaj danes,
    ko sem čisto sama?
    Zakaj ne jutri,
    ko ...

    Beri dalje...
  • 20:32 - 14.11.2007

    Zapeljivka ognjeno slastna
    Goriš ujeta v zubljih
    Cediš se oranžno vabljiva
    Rojena nimfa zapeljevanja
    Valoviš z dlan...

    Beri dalje...
  • 14:47 - 20.09.2008

    Pojava v temi, dolga obleka,
    temni lasje in vitko telo,
    se tiho približaš,
    postoj in poglej!
    melodija op...

    Beri dalje...
  • 23:30 - 21.12.2006

    Dotaknil si me
    s toplino diha
    odstrinjaš tančice
    brezsramno razgaljaš me
    v vrtincu bese...

    Beri dalje...
  • 16:21 - 01.10.2006

    Kot v pozni jeseni
    V gozdu med obrazi, ki so te ljubili
    Med njimi
    Ki so obnemeli, ko je prihajala pomlad.

    &Sca...

    Beri dalje...
  • 18:48 - 17.03.2011

    Na sončni strani,
    vsi zavistni,
    ljudje zaprti,
    vedno sprti.

    Pripravljeni pomagati,
    ob strani stati,
    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo