Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

To si ti Natisni Priporoči prijatelju
Od Jonathan   

Kdo je na zemljo
vrgel trpljenje,
kdo je na zemljo
prinesel gorje,
kdo je zasadil
zrno razdora,
kdo ranjuje moje srce?

To si ti, dragi človek,
to si ti, bližnji moj,
to si ti, dragi sosed,
to si ti, ego moj.

Kaj naj storim,
kam se obrnem,
da bom dobil,
kar si želim,
da bom dosegel,
da bom srečal,
kar vedno čutim,
da je prav?

Ključ je v tebi,
daj, odkleni
sobo svojega srca,
sredi nje se
svetloba širi,
sredi nje videl boš
zaklad neminljivi,
ki ljubezen čista je.

Kdo bo na zemljo
poslal veselje,
kdo bo na zemljo
vrnil polje,
kdo vanj zasadil
zrno sprave,
da bo srečno
moje srce?

To si ti, dragi človek,
to si ti, bližnji moj,
to si ti, dragi sosed,
to si ti, mir s teboj.

Komentiraj pesem na forumu.
(3 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 08:53 - 07.07.2005

    Kar je bilo,
    je prešlo.
    Le v Bogu ostane spomin.
    Vse kar je se razblini.
    Delo, trud, ljubezen, sreča...
    ...

    Beri dalje...
  • 01:07 - 18.01.2005

    Luna na nebu sije,
    senca se za drevo skrije,
    strah zemljo prekrije,
    ko v senci zlo se razlije.

     

    ...

    Beri dalje...
  • 14:35 - 04.11.2008

    Gledal si me,
    iskala sem temo.

    Nisi me videl,
    bila sem luč.

    Čakala sem list,
    besede so letele. ...

    Beri dalje...
  • 15:18 - 01.09.2008

    Po dišečem jasnem dnevu
    prek sinjega neba, je strela zarjovela
    se je pretrgalo nebo, spustilo na zemljo
    je divji dež.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:30 - 10.06.2006

    Ali veš, da si se sinoči prikradla v moje sanje,
    bosonoga, krhka kot snežinka,
    poljubljal sem oči, lase, lice,
    b...

    Beri dalje...
  • 16:37 - 24.12.2006

                            &...

    Beri dalje...
  • 07:49 - 08.06.2005

    Ko vsaj bi lahko, dotaknila se te s pesmijo,
    v verzih sem te klicala, prosila in moledovala,
    nežno le tebi sem pela, roža ljubezni le zat...

    Beri dalje...
  • 00:59 - 12.09.2007

    • Reža poči
    • Ona
    • Ljubica
    • Tvoja dlan
    • Kleptomanka
    • Satir
    • Tete a tete
    • ...

      Beri dalje...
    • 17:34 - 31.10.2005

      Vztrajati
      boriti se
      sovražiti
      skrbeti le zase
      če hočeš živeti.
      ŽIVETI - ne životariti
      brez sreče

      ...

      Beri dalje...
    • 00:52 - 11.02.2008

      Kot maska moj obraz
      gledam iščem pa ne vidim
      in ti? si že slišal zame?
      držiš se v zavetju ...

      Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo