Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Sam... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a ragemanrasta, v torek, 12. apr. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Sam sem! Sam sem!
Sam sem, sam, samo jaz!
Sam sem! Sam sem!
Ponedeljek, torek, sreda, četrtek, petek!
Sam sem! Sam sem!
V soboto mi paše malce samote in zato sem sam!
Sam...samo jaz! Sam...kje je kdo?

Izginite vsi, rad bi bil malce sam!
Rad sem sam, ker itak nimam druge izbire.
Sam sem...lepo mi je, ko sovražim samega sebe.
Sam...sam... samo samota!
Sam, s praznino v glavi...sam!
Ja, to sem samo jaz- sam med štirimi stenami.
Res je, nisem sam!

Imam štiri stene, imam sebe, imam slike, ki me spravljajo ob pamet,
tu so še oblački dima, umazane obleke in liter mleka v hladilniku.

Lepo mi je in obožujem svoj svet... obožujem svojo družbo...


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:55 - 02.05.2011

    V jeseni listje pada,
    listje raznobarvnih barv.
    Med listjem pa išče ljubezen
    ena mlada deklica.

    Deklica razig...

    Beri dalje...
  • 18:20 - 24.02.2010

    Samo dotik ljubezni
    bo dovolj, da vstanem s kolen,
    ko gledam te v rokah smrti, mama.
    Za teboj bi šla,
    a čutim, da sem...

    Beri dalje...
  • 18:58 - 15.10.2006

    Veter v vejah negibnih samot,
    v brezbrižnih sanjah ležijo človeške misli
    in pljujejo po zraku proti onostranstvu  Beri dalje...

  • 18:04 - 11.02.2007

    Zelena je trava
    je drevje
    je listje
    Zeleni so oblaki
    in sonce
    in ptice

    ...

    Beri dalje...
  • 11:59 - 06.05.2009

    Nikamor.
    Nikar predaleč stran
    od teh dvoje oči,
    ki tako radi te gledata...
    Samo nikamor predaleč,
    ...

    Beri dalje...
  • 15:20 - 17.09.2008

    Ljubil sem tvoje obraze, življenje,
    veselil sem se petja ptic v pomladi,
    veselil hladne zime se odeje,
    ki me vedno v srcu og...

    Beri dalje...
  • 13:08 - 20.09.2007

    Snežinke spreletavale
    Potepuška se je prebudila
    V beli srajci
    Ledene rože je polizala za zajtrk
    In za seboj pu...

    Beri dalje...
  • 17:54 - 16.01.2010

    Mi prijatelj je potožil,
    očala spet nekje založil,
    morda jih pozabljiv zgubil,
    le da spet bi jih nazaj dobil. Beri dalje...

  • 10:01 - 17.05.2006

    Dve lučki v temi se svetita,
    dve očki tam daleč na poti
    želim se dotakniti, jih poljubiti
    a vseeno daleč od mene sta.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:12 - 27.02.2008

    Papirnate rože spustil si v noč,
    da solze otrl si si z njimi,
    cimprese se majejo
    & nevedoč
    še noč temo le hli...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo