Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Smrad Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

Razumeti svet.
Razumeti ljudi.
Sem človek.
Del sveta.
Zakaj ne razumem?

Kje je bistvo?
Kje je smisel?
Kje pravica?
Kje človeštvo?
Kje resnica?

Človeštvo.
Človečnost.
Človeškost.
Človekoljubje.
Človečjak.
Človečnjak.

Komentiraj pesem na forumu.
(9 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:37 - 26.12.2006

    Ko prestopiš šolski prag
    oglasi se stari šolski zvonec.
    Imaš ga rad,
    Zato ga prijetno pozdravi&s...

    Beri dalje...
  • 15:59 - 18.01.2005

    Filaš me z lažmi.
    In ti celo veš, kako zapeče. Vsakič.
    Morda prav zato.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:59 - 11.01.2007

    Poslušam.

    V tišini eho nekega čudnega glasu,
    od daleč, a vse bližje.


    ...

    Beri dalje...
  • 07:46 - 24.04.2008

    Kjer je ljubezen močno prisotna
    tam se modrost prerada mudi,
    sredi vesolja je tisti center,
    kjer Najčistejši nad nami...

    Beri dalje...
  • 22:22 - 24.11.2006

    Nekoč povedali so mi,
    da ko umreš, le daleč si.
    Izgineš pa nikoli ne,
    če še tako to dale...

    Beri dalje...
  • 18:13 - 10.05.2008

    postoj
    le za hip
    na okenski polici
    kot sapica vetra
    preden v nič izpuhti
    v mojih dlaneh Beri dalje...

  • 13:06 - 28.03.2007

    V svojem notranjem vesolju
    prerežem dimenzije Hada
    odluščim plašč
    in se povzpnem
    na vrh navzdol in v globine.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:17 - 08.08.2011

    Tisti dan je morje pljuskalo
    skozi uho skale kot iz golide.
    Tleskajoči udarci slanice
    so pomikali pesek,
    ...

    Beri dalje...
  • 21:47 - 11.05.2005

    Želela bi jadrati in živeti,
    Pa ni vetra,
    zato ne morem nikamor odpluti,
    brez sapice vetra je morje nemočno,
    zakaj pa življ...

    Beri dalje...
  • 08:57 - 29.06.2012

    Ko prvič sem slišala
    tvoj glas,
    nekaj se je premaknilo.
    Usta so se razvezala,
    govorila, da
    naredila bi vtis, Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo