Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Pesem Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a enasm, v sobota, 09. apr. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Dobro z dobrim,
slabo s slabim.
Življenje je pravičen plačnik,
pravičen sodnik.
Ne potrebuje podnapisov.
Enostavno ve.

In ne morem mimo,
ne naprej,
da ne vprašam se:
Kje sem zgrešila,
kje sem bistvo izgubila,
kje sem falila
da za ljubezen,
samo ljubezen,
dobre misli,
iskrene želje,
znova in znova nič dobila.
Pa grem naprej,
se sprašujem,
tisti dober občutek v srcu,
ko daš, ker daš.
Ne da plačilo pričakuješ,
enostavno daš.
To sem dobila,
znova in znova,
se tako naučila,
da smisel ni v prejemanju,
pač pa dajanju.
Ampak pozabila sem,
kako se sprejema,
edino kar še vedno dobro vem je,
kako se daje,
znova in znova...
In da misel nadgradim,
je res greh,
da še zase si želim
malo,
vsaj malo ljubezni,
prijazne besede,
iskrenega nasmeha,
upanje.
Naj kamen vame vrže,
kdor je brez greha!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 00:00 - 28.05.2007

    V vencu polno rož,
    a le eno vzela bom zate,
    venec ni več popoln,
    a prežeta sem z mislijo nate.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:25 - 22.03.2007

    Sedaj ,ko končujem osnovno šolo
    Vse skupaj začelo se je.
    Moje življenje bom živelo drugo pot,
    Vse krivice,žalosti poz...

    Beri dalje...
  • 04:46 - 25.01.2006

    Rad metulj bi bil,
    ki bi krhkih kril poletel
    do sonca in nazaj,
    ter sedel na tvojo dlan.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:59 - 02.09.2008

    Trpek je bil že prvi požirek,
    življenje,
    zabredel sem v vodo kot ponirek,
    življenje,
    ti ni več mar zame kaj,
    ...

    Beri dalje...
  • 13:36 - 14.08.2006

    Prisotnost tvoja

    Na nek način ubija

    Vso mojo domišljijo...
    Potisne me na tla...
    In na kolena, da

    ...

    Beri dalje...
  • 21:43 - 03.12.2006

    V sivino  ovita
    Prikrita hinavka
    V mraz je odeta
    Smeji se prevzetna

    ...

    Beri dalje...
  • 15:24 - 01.05.2011

    Poglejte jo,
    kakšna je, vse jo boli.
    Enkrat mi je stopil,
    sedaj se me pa boji.

    Prosim te mucka,...

    Beri dalje...
  • 21:16 - 27.01.2006

    V zbledelih že črkah starega stiha,
    v rimah davno izpetega poeta,
    usoda se z njegovo mi prepleta,
    ki srkal nektar je vrelca navdi...

    Beri dalje...
  • 18:33 - 02.01.2005

    Midva si nisva rože pripela,
    po riževih poljih hodila.
    Midva sva nežno lepo se objela,
    radost sva osvobodila.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:01 - 26.02.2007

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo