Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

ne pozabi me Natisni Priporoči prijatelju
Od nika   

hodim po ulici
tema je
nobena svetilka ne sveti

objet parcek
na klopi v parku

sprasujem se
si to ti?

si nasel svojo sreco?
je ne bos izpustil iz rok?

solze mi tecejo po licih
cas se je ustavil

a vendar

tavam
zgubljena
v teme tisini

use se odvija
v pocasnem posnetku

zaprem oci

in poslusam valove

butajo ob skale
na katerih sva stala

se letos
to poletje

niso se zlomile

zakaj sva se midva?

ko te najdem
tebe
ki si pravi
te stisnem k sebi
mocno
te ne spustim
zadrzujem dih
da se ne bi zbudila

zacutila
da spet
sem se sama zbudila

brez ljubljenega tebe
ob sebi

ki si odsel
brez pozdrava

sredi noci

z napol praznim kovckom
in kljuci v roki

z razpeto srajco
skustranimi lasmi

s strahom
a odlocnostjo v oceh

kam si odsel?

se zbujas
srecen ob drugi
poslusas otroski smeh
zvok risank iz dnevne sobe
vonj kuhanega kosila
omamo pomladi
v svoji beli hisi
z novih avtom
zavezano kravato
vozis previdno in pocasi
ker imas dovolj casa
da prides pravocasno v sluzbo?

jaz pa se vedno tavam
iscem tebe
iscem tebe v sebi

te poskusam izruvati iz svojega srca

a ne morem

razum mi pravi
drugace
kot srce

bodi
bodi tam
srecen
ne oziraj se nazaj

name
na rusevine
ki so ostale za 'nama'

na svojo nekdanjo ljubezen
ki si ji govoril
da bi zanjo naredil vse

bodi
bodi tam

a prosim


ne pozabi name

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:06 - 10.10.2008

    Stojim na dežju.
    Ne slišim glasu.
    Ne vidim ničesar
    kar dalo bi miru.

    Kaplje dežja
    na nebu...

    Beri dalje...
  • 19:22 - 08.01.2005

    Rdeča. Oranžna.

    Oranžna v rumeno.

    Popoln javorjev list.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:06 - 27.05.2007

    The splendour of tiara-
    so magnificent, so powerful
    but within-
    illusive like you.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:23 - 30.06.2008

    ... zanetil si požar
    zlevil se je v bes,
    ki buta ob stene papirja.
    Izgubljeno se ne bo vrnilo.
    Brez vest...

    Beri dalje...
  • 20:13 - 04.02.2010

  • 20:28 - 01.11.2004

    Včasih nastopi bolečina

    Beri dalje...

  • 16:27 - 17.04.2009

    Odpotoval v daljno sem deželo,
    da oči v njo mi več ne zro,
    dekle, ki ni želelo mene
    je prepustílo boljšemu telo.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:25 - 17.05.2007

    Ko se nasmehne,
    se ji biseri leskečejo v zobeh.
    In ko je srečna,
    tisoč sonc žari v njenih očeh.
    Ko se zbudi, se zdi,<...

    Beri dalje...
  • 16:35 - 08.04.2005

    Starka, bivša lepotica,
    zre v zrcalo in preklinja.
    Kolne čas, starost in gube:
    svet prehitro ji izginja.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:05 - 20.08.2005

    Je klopca.
    In je osamljenost.
    In kriki otrok na zeleni podlagi.

    In sem jaz.
    Na klopci osamljena.
    V zelenem odmevu krikov ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo