Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Bitja Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a urhg, v nedelja, 03. apr. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Zakaj nam je živim stvarem bitje ime?
Morda zato, ker nam bije srce?
Ali zato, ker bijemo večni življenja boj
in je Biti pogoj za naš obstoj? 

Kar jaz vem, je, da od nas vsak je bitje,
ker dano lepote nam je življenja v užitje! 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:23 - 08.03.2005

    Gore, ki mi zastirajo pogled so umirile mojo željo po napredovanju.
    Na drugi srani me čakajo z verigami okoli pušk, ki rjavijo.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:10 - 02.12.2005

    Brez besed in brez obraza moja duša kot nakaza
    skrita in na zid pribita siva vsa in v prt zavita
    zvija se in krotoviči preganjajo jo vsi ...

    Beri dalje...
  • 22:38 - 29.03.2007

    Noč!
    V prazni sobi sedim,
    nemo na zidu v svojo senco strmim.
    Dvignem roki,
    sence oblikujem:
    račka, labod,...

    Beri dalje...
  • 20:07 - 15.04.2011

    Kaj se z nami je zgodilo?
    Pred leti je vse dobro zgledalo,
    dvajset let nazaj je veliko obetalo,
    ljudi je vse to razočaralo. ...

    Beri dalje...
  • 17:34 - 03.04.2012

    Prisrčna dama, mojstersko izklesana,
    unikatna, edina, karakterno neponovljiva.
    Praviš: "Le k psihologu, lahko bi ...

    Beri dalje...
  • 21:32 - 02.01.2008

    Prijel sem jo
    in jo zabrisal v vodo.
    Hladno, temno in lepljivo,
    mrzko, kalno in strašljivo.
    Otep...

    Beri dalje...
  • 11:51 - 11.07.2007

    S telesa spiram tvoje dotike,
    trebim plevel obetajočih misli,
    da uničim muhaste ljubezni brstike,
    a ne preneha spomin s...

    Beri dalje...
  • 22:15 - 09.04.2005

    Dobro z dobrim,
    slabo s slabim.
    Življenje je pravičen plačnik,
    pravičen sodnik.
    Ne potrebuje podnapisov.
    Enostavno ve.

    ...

    Beri dalje...
  • 05:50 - 25.04.2005

    V daljavi odmeva zvonov slovo,
    veličasten zvok vzpenja se v nebo,
    zemlja položila svojo nežno roko,
    na življenja je utrujeno telo. Beri dalje...

  • 17:54 - 01.01.2005

    Ležim na tleh.
    Z rokami zamešam med oblake.
    Trgam kose modrine z neba.
    Tečem prek mehkih trav.
    Vzletim do zvezd.
    Lepim oči...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo