Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Duet Natisni Priporoči prijatelju
Od Dark Angel   

Duša mi na dva je narvnana,
ni mi moč prepevati v samoti,
moj glas zgubi v njeni se globini,
vračanja utrujen postal je še odmev,
moji kriki pa se izgubljajo v tišini.

Kje si ptica, ki lepo si peti znala?
Brez tebe not mi ni poznati,
ugasnil najin je orkester,
tišina slaba je spremljava.

Želim si peti u duetu,
mar mi za okrestra ni spremljavo,
pesem tvoja čudeže ustvarja,
zanjo ni potrebno imeti kaj posluha,
hitro v takte te prevzema,
hripanje v operete ti pretvarja...

A ptica delj je odletela,
ne čujem več plahutanja nje peruti,
da mi boža bolno dušo,
ah, kako mi nje je pesem čuti,
ko lahno kot veter prepeva,
te ponese do vrhov planjave,
s spremljavo te v čutne sanje odeva...

Komentiraj pesem na forumu.
(4 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:02 - 05.07.2005

    … zaprem oči …
    In vidim besen svet,
    ki se ga rešiti ne morem.
    Rešiti se ga ne morem.
    Tako kričim v...

    Beri dalje...
  • 14:36 - 23.07.2011

    Nocoj na plano lun'ca
    je prišla
    in razsvetlila
    temno noč,
    da bil sem ves
    pesniško navdihujoč.

    Ved...

    Beri dalje...
  • 21:02 - 15.03.2009

  • 22:06 - 28.12.2004

    Današnji dan si bom zapomnil.
    Zapomnil si ga bom po tem,
    da sem ga preživel brez tebe.
    Brez tebe, tvojega glasu in pogleda,
    ki ...

    Beri dalje...
  • 06:20 - 11.12.2011

    Zgodba je to,
    o kurbi debeli.
    Sploh ni debela,
    kurba tudi ne.
    Noče biti moja
    in to me boli.
    ...

    Beri dalje...
  • 17:46 - 16.11.2008

    Svetle zvezde, bleda luna,
    na stotero vas žari,
    z vami bi po nebu plaval,
    to srce si mi želi.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:17 - 14.11.2011

    Elvis, kaj vse bi dal, da bi imel tvoj glas,
    da bi imel tvoj stas, tvoj nasmeh, tvoj pogled,
    da bi imel tvoj sex apeal...

    Beri dalje...
  • 13:22 - 06.12.2007

    I believe,
    that people can leave together.

    I believe,
    that everybody can be happy.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:51 - 09.08.2006

    Bizaren popotnik se je izgubil v lastni senci.
    Ujet v temi čaka na luč.
    Sonce v petrolejki ugaša.
    Med pinij ne bo več...

    Beri dalje...
  • 19:13 - 24.09.2008

    Topline ni in je ne bo.
    Poišči jo drugje.
    Ta odnos boli.
    Niti ne navdihuje.
    Zastira, ovira.
    Zdi se kot da kone...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo