Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Smisel vzpona? Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

Hodim, hodim po ravni cesti..
Kar naenkrat.
Kilometrske stopnice strme navzgor.
Vzpenjam se, vzpenjam.
Ni konca. Ni cilja. Vsaj znanega ne.


Hodim, hodim.
Obstaja vrh? Morda.
Ne grem nazaj.
Jaz imam moč!
Vzpeti se na vrh!
Tam je sij, tam je čar!

Strgana, izmuzgana,
napojena z znojem.
Razbolela, polna žuljev.
Brez učinka sem hodila.
Življenje zamudila.
In prišla na cilj.
Cilj?

Zadnja stopnica.
Samo izdahnem.
To je to?
Izmučena.
Uležem se.
Zaspim.
Umrem.

Čemu sem čas moj podarila? 

Komentiraj pesem na forumu.
(22 komentarjev)


 


 






Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:01 - 08.12.2007

    Posledične sanje.
    Nočna mora v beli steklenički.
    Nočem začeti znova.
    Ostaniva v obsegu abnormale.
    &Scaro...

    Beri dalje...
  • 07:21 - 23.11.2008

    Neskončno želenj vsega človeštva
    sloni le v končni želji za tem,
    da najde si pot do odrešenja
    v sodbi telesa je ujet naš pro...

    Beri dalje...
  • 21:00 - 28.06.2011

    še enkrat se ozrem
    upam da nihče ne gleda
    venomer mi je nerodno
    le zvedavost me premaga
    da se zavem kako je

    <...

    Beri dalje...
  • 14:25 - 31.03.2007

    Patetično
    a naenkrat mi je ostalo
    le še računanje iksov
    ki postajajo vse bolj barviti.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:14 - 28.10.2008

    sediva na plaži poljubim te kr tko
    ko odišeš mi ni lahko
    vedno bol in bol si te želim
    nism srečen dokler te ne dobim.
    ...

    Beri dalje...
  • 10:34 - 07.12.2004

    Na svetu več me nič ne preseneti
    in na svetu več me nič ne razočara.
    Vem, da me usoda moja vara,
    že zdavnaj sem jo neha kleti.
    Beri dalje...

  • 12:43 - 07.12.2006

    Voham smrad,
    sem to jaz?
    Gnilost čustev
    v meni tli.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:50 - 25.10.2009

    Misli se zbirajo v viharni oblak,
    grozijo mi z močnim gromenjem.
    Nekje nad menoj se spuščajo v mrak,
    kot olje n...

    Beri dalje...
  • 15:10 - 20.02.2007

    Tvoje ime prenaša sipine,
    tvoje ime izbriše sivine.
    Tvoje ime kot črka v pesku
    moje ime-popije ga.

    Beri dalje...

  • 12:14 - 31.01.2009

    Prosojna svetoba
    ti pada na lase.
    Sediš na
    marmornatem kipcu.
    Gledaš življenja
    od daleč.
    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo