Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Boj Natisni Priporoči prijatelju
Od Alja   

Pred njim se v loku divjega vrtenja
odvija ples strupenih kač
in s smrdljivo puscico mu prestreli
te divje črne se oči.

V trenutku se pogled njegov v blag
nasmeh spremeni.

Se je zavedel,da mu ravnokar
je višja sila podarila mišice in um?
Zdaj je človek iz mesa,nič več
črni se obroči ne vijejo okrog srca!

Siva in črna kolobarja okrog oči
sta svojo podobo spremenila
v jeklo belega duha-most neskončne,
barvne energije olupil delec je gorja.

Zdaj čutil boš, kar čutim jaz,
zdaj vlekel boš svoj voz skozi dolge trume
bednih,lačnih psov, moker od prežvečenih pasov.

Tu zdaj tvoja bitka pokazala bo žrelo
tvojim ranam-ranjenim od vseh gazel,
poteptanoin vrženo v pepel.
Bedna igra kratkoročnih sanj,zate, stkala bo realen dan.

Si že videl, kako izgleda,
če ti s krhkega telesa režejo peresa?

Komentiraj pesem na forumu.
(1 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:39 - 18.10.2007

    Izrekel si veliko krutih, nepravičnih besed..
    Kot bi mi v sredino še malo pred tem iskrečih ljubečih oči
    zabodel ostro suli...

    Beri dalje...
  • 20:12 - 20.02.2007

    Brez besed še en pogled,
    še en dotik,
    objem duha.

    Pogled molčeč,
    dotik boleč,
    nesli&scaro...

    Beri dalje...
  • 18:32 - 31.03.2006

    Zavila sem v mračno ulico
    starega mesta, posejano s kovanimi
    svetilkami, ki skupaj
    z veščami medlijo v noč.
    Visoko nad menoj oz...

    Beri dalje...
  • 16:54 - 07.05.2007

    Kje si ti
    ko v noči žalostna se prebudim
    ko misel nate trga solze mi iz oči?

    Kje si ti
    ko mi je hudo in ko ra...

    Beri dalje...
  • 08:57 - 09.04.2008

    Še dobro
    da te ni,
    o, bog...
    Ker drugače
    bi te
    v sebi
    morala ubiti.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:56 - 18.11.2006

    Zakaj me medeš?
    Najprej je vse le hec
    Minute se odštevajo
    Hec je resen
    So kje kake skrite želje? Beri dalje...

  • 21:38 - 04.03.2005

    Nežen dotik,
    občutenje, ljubezen.

    Odreči večnosti,

    nesmrtnosti, neobčutljivosti? Beri dalje...

  • 00:39 - 27.08.2005

    odrivaš
    željo,
    ki je meni vse..

    ...

    Beri dalje...
  • 21:22 - 30.05.2007

    ...

    Beri dalje...
  • 17:14 - 14.05.2005

    Jaz nisem morje
    ki si ga klical ponoči
    s sunkovitimi vzdihljaji polnimi opojnosti
    polnočnih zvezd velikega voza

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo