Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Misli Niča Natisni Priporoči prijatelju
Od DEAD GOD   

Brez umetnosti smo

Kot misli niča
Kot vrtovi vakuuma
Kot nevidni zidovi

Trgamo sanje v neskončnost
Jih meljemo in gnetemo

Brez umetnosti
Brez možgan
Brez teles

Kot misli niča

Komentiraj pesem na forumu.
(5 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:13 - 26.03.2007

    Odpri očke ljubi in me poglej
    tvoje oči...
    ljubim jih...

    kot esenco tvojega jaza
    kot ljubim tv...

    Beri dalje...
  • 06:49 - 19.06.2007

    Če lahko bi zbiral,
    bi ljubil žensko brez telesa,
    zagotovo bi bila nebesa,
    vsaj v peklu ne bi hiral.

    ...

    Beri dalje...
  • 23:50 - 28.04.2005

    Je lepo biti angel?

    Ko iz ostre beline
    sonce prikliče življenje
    in vsaka bilka vztrepeta
    v stvarnikovo slavo?

    ...

    Beri dalje...
  • 06:39 - 03.12.2007

    Izhlapele so strasti
    ostala je le nema priča
    iz tistih lepih skromnih časov,
    ko sta ležala srečna brez beliča.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:30 - 06.04.2008

    Nein, niemand weiss,
    wie sehr ich leide,
    nicht einmal du.
    Allein gelassen
    sitz' ich da, im Nu
    und denk' an di...

    Beri dalje...
  • 08:22 - 14.01.2005

    Nisem del modrine te slike!

    preširoko kotalim svoje besede
    ko iz mošnje cedim preživete oblike?
    se z lepo živa...

    Beri dalje...
  • 11:52 - 16.01.2007

    tóleje moja pése modójkah. imadva konca, kervam hóèem èimveèpo nudit. padane bógdó...

    Beri dalje...
  • 22:33 - 26.08.2006

    in že spet je bila osamljena
    in njeni koraki so sami tavali po ulici
    in mraz ji je ledil kosti
    a takega hladu kot ga je v sr...

    Beri dalje...
  • 12:29 - 08.01.2006

    Samo sedemnajst let
    in tri škatle maminih tablet in ena Vecchia.

    Čakam pred sobo za reanimacijo.
    Vsi me že po...

    Beri dalje...
  • 06:05 - 04.04.2007

    Na široko zrem v novi svet,
    ki kaže da bo dalje z mano, kot pa slabo leto;
    v bistvu vidim, a sem slep,
    nepopisan ka...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo