Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Izbljuvek Natisni Priporoči prijatelju
Od DeLfi   

Gnus.
In smrad.
Da mi je slabo.
Vrti se mi.
Srca sploh ne čutim.
Nekaj me teži.

In sapa je tako težka.
Sploh je ni.
Trudim se dihati.
A kisika ni.

Svet okoli mene.
Karikiran.
Kje sploh sem?

Bljuvam.
Fuj.
Bruham.
Kri.
Drugega ne.
Saj drugega v meni ni.

Lažem.
Črvi so v meni.
Črvi, ki me razjedajo.
Od znotraj.

V mlaki krvi.
Pred mano.
Stojim v njej.
Utapljam se.
Dihal bi.
A kisika ni.
Je le kri.

Komentiraj pesem na forumu.
(5 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:35 - 03.04.2005

    Tema zeva okrog mene,
    sama zaprta sem med štiri stene...
    Tako zelo mi je hudo,
    od boli trpke misli in telo...

    ...

    Beri dalje...
  • 11:32 - 04.08.2005

    Veter ti v laseh nagaja,
    sonca sij, nasmeh izvabi.
    Žalost vso pustiš pozabi,
    naužiješ dneva se sijaja.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:56 - 12.04.2006

    Beli kakadu na dlani,
    frči perje samca.
    Kljun prisesan na rami,
    ščiplje do kosti.
    Grizljaje do srca,
    tresljaje da se da. Beri dalje...

  • 11:37 - 28.08.2012

    Sama sebi sm jamo skopala,zdej bom tuki neki casa ostala. V meni je tisoc nejasnih besed,ko mislim kako lep lahko bil bi najin svet....

    Beri dalje...
  • 19:05 - 01.10.2006

    Dotaknil si se me s pogledom,
    ki obljubljal tišino je globine.
    Neslišno sva drsela po poteh
    preteklosti, ne da...

    Beri dalje...
  • 09:35 - 12.07.2007

    In se znajde v svetu
    Katerega šumov ne pozna
    To ni njena zgodba
    To je njihova klet

    Svet so njene misli Beri dalje...

  • 16:51 - 03.01.2005

    Asociativni tok včerajšnjih misli
    Me je z gotovostjo tistih ki vejo
    Pripeljal do konca
    Da sem se slekla pred sabo
    In končno pog...

    Beri dalje...
  • 22:16 - 02.01.2008

    Kako?
    Daleč so dotiki,
    tisti prepovedan sadež,
    tisti sladki greh,
    jaz pa njihove daljine
    ne more...

    Beri dalje...
  • 23:35 - 12.03.2012

    Prižgem si pisalo.
    Pišem,
    čutim mentol.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:30 - 18.05.2008

    v senci topov in ljubezni
    prejšnje generacije.
    v objemu kuščarjev.

    pod mostom med tam in zdaj.
    kje...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo