Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Dober znak... Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

Tisti mali rdeči hrošček
s črnimi pikicami po svojem
okrogličnem razporu kril
se je prebudil in že stopa
s tistimi malimi nožicami po
zelenih listkih peresne deteljice...

Je mar štiriperesna?
Vsekakor je to znak
prebujanja narave.
Morda tudi novega upanja?
Novega življenja?

Komentiraj pesem na forumu.
(3 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:01 - 12.04.2010

    Češnja je oblekla
    nedolžno belino.
    Nje sijaj prebada
    žarke pomladi.

    Ta bel cvet
    neumorno ...

    Beri dalje...
  • 15:53 - 31.10.2004

    KAJ JE LJUBEZEN,
    JE TO LE BESEDA ALI KAJ VEČ...
    KO SI ZALJUBLJEN,
    KO JO ZAGLEDAŠ, SI VES RDEČ...
    SRCE TI RAZBIJA, NE VEŠ KAM BI...

    Beri dalje...
  • 11:29 - 06.06.2009

    ne morm se spravt
    nekak ne uspeva mi
    pokonc se postavt
    ne smem pustit
    da se vse konča
    ker je...

    Beri dalje...
  • 18:35 - 20.05.2006

    Prisluhni...
    Kaj res ne slišiš?

    To je nežen hrup,
    v srcu tvojem.
    Sporoča ti,
    da edini si,
    ...

    Beri dalje...
  • 20:40 - 22.12.2008

    Iznad vihre Ragnaroka,
    iznad vseh luči sveta,
    vije pot se snežno bela,
    gaz neslišno šepeta.

    Sn...

    Beri dalje...
  • 12:09 - 21.02.2005

    Priprtih oči in drhtečih dlani,
    v satenastem morju minule noči,
    navdihnjena s slutnjo tvoje bližine,
    z barvami sna zapisuj...

    Beri dalje...
  • 10:21 - 07.09.2008

    Na robu ozvezdja,
    ob stičišču dveh sijev stoji,
    možic srednje rasti.
    Lahko je bitje,
    ki se je rodilo vesolju,
    ...

    Beri dalje...
  • 07:34 - 13.03.2009

    O mojih čustvih in željah
    je spregovorilo nebo,
    ko sem v tišini samote
    izrekal svojo željo.

    Noč me je vsega pr...

    Beri dalje...
  • 18:43 - 29.09.2010

    divja nebrzdana ognjevita
    v svojem telesu ujeta
    prebujeni podivjani volk
    ki mu slina sili z dolgih kočnikov
    Beri dalje...

  • 09:19 - 05.03.2010

    Brez tebe na svetu ne morem živeti,
    ljubim te, zato želim te imeti.
    Dobro veš, da zame ta prava si ti,
    in moje ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo