Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

47. Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a npusta, v ponedeljek, 01. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

ko se spomnim nate
vidim pred očmi megleno sliko
ne spomnim se tvojega obraza
le nežnosti tvojih ust, oči in nosa
tvoje mehke bele nežne kože
hkrati tako nedolžen
pod kožo pa krvav tako kot vsi

veliko mislim nate
na tvoje temne oči
mislim nate pa te sploh ne vidim dobro
a se te tako močno spominjam
v moji glavi si se zasidral
kot metuljček na cvet
v moji glavi srkaš sladki nektar
in tvoja krilca ustvarjajo mavrice
včasih sem zaradi tebe žalostna, včasih polna elana
včasih brezskrbna, včasih brez upanja
podnevi gledam skozi okno v nebo
gledam ptice v letu
gledam bele lepotice s krili
želim si, da bi skupaj letela z njimi
ponoči upam, da se srečava
da se vsaj v sanjah najdeva


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:12 - 20.10.2006

    Dotik tvoj zaigra
    kot struna,
    omamlja me...

    Drsim ob tebi,
    v ritmu plesa
    zvijam se kot kača...
    ...

    Beri dalje...
  • 11:07 - 18.07.2005

    Soj neokrnjene svetlobe nevidne svetilke
    mi splete mrežo strahu v neurejene lase.
    Zasveti viseča neobstoječa ura.
    In mrak zbeži mi...

    Beri dalje...
  • 16:29 - 31.10.2004

    octarga ata vmétna noga v kaminu zdaj cvrči,
    namto  plóje infse eno, čestarga ata kajbo li.
    tihe ptice, bl&eacut...

    Beri dalje...
  • 13:45 - 26.11.2007

    Naglódan je že glinški zrak od mraka,
    Ostajajo le okna razsvetljena;
    Okol' križišča laškega kulaka
    Beri dalje...

  • 19:47 - 10.03.2011

    Gladila sem novi
    parket in razmišljala
    ali se res tako reče -
    gladila
    in če sem natančna - ni nov,
    le jaz sem ...

    Beri dalje...
  • 15:58 - 29.10.2005

    My hart was broken,
    when the exboyfriend left me,
    but I survivied.
    My tears were drained,
    because I met another man,
    who c...

    Beri dalje...
  • 18:11 - 15.12.2009

    Občutek imam da sem kakor zemljevid,
    v karto pogledam in imam privid,
    kar roke se tresejo mi,
    ker nekaj bi rada povedala ti....

    Beri dalje...
  • 14:58 - 08.09.2008

    Skušam zbrati
    jih spet nazaj,
    delce mojega uma,
    ne vem, kod leže,
    skušam,
    želim si lepih sanj,
    tu sredi...

    Beri dalje...
  • 21:28 - 13.09.2007

    Težko je pisati,
    o stvareh ki jih čutiš,
    če čutiš le njo.
    In nje ni.
    In je nič.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:43 - 23.01.2005

    V imenu poezije
    so nekateri
    pripravljeni:
    pisati,

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo